Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jennings - Tupou (kontrowersja?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.Założyłem temat ponieważ wydawało mi się to kontrowersyjne, że Jennings nie został liczony (11 minuta 43 sekunda filmu) ale po obejrzeniu powtórek doszedłem do wniosku, że Tupou nie trafił Jenningsa a ten się przewrócił najpewniej o liny, choć może i o własne nogi. Chyba, że ktoś ma inne zdanie, to proszę o opinie.

A co do samego pojedynku, to jest to naprawdę dosyć ciekawa walka.
Cios w tył głowy :v
Ja bym to liczył.
Cios nasadą w tył głowy - czyli cios nieprzepisowy, nie powinno być liczenia. W tym wątku: http://forum.bokser.org/thread-43-post-3...u#pid36117 wrzuciłem posta ze screenem, gdzie dokładniej opisałem całą sytuację.
Dziękuję Wam za zwrócenie mi na to uwagi. Nie zauważyłem, że to było od ciosu. Dla mnie wyglądało to tak, jakby Tupou się zamachnął nad głową Jenningsa a on odskakując zaplątał się w linach.
Jak Tyson Fury walczył z Cunninghamem też przecież znokautował go łokciem czy jakoś tak. w każdym bądź razie to było nieprzepisowo ale jakoś nikt się tym nie przejął
Fury znokautował Cunninghama ciosem jak najbardziej prawidłowym. Tam były kontrowersje odnośnie wcześniejszego o jakieś 2 sekundy odepchnięcia Cunninghama przedramieniem. Moim zdaniem wszystko było O.K. Bokser ma prawo odpychać klejącego się do niego i usiłującego klinczować przeciwnika.
Przekierowanie