Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Izuagbe Ugonoh
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Coś tam zaczyna się przebąkiwać o listopadowej walce Izu vs Wach. Byłoby świetnie. W końcu jakiś porządny test dla Ugonoha. No i dla Wacha chyba też.
Śmiesznie wyszedł Izu na tym zdjęciu. Wink

Co do walki, to ładnie mogłaby wywindować Izu, ale boję się, że Wach, na przekór wszystkim, przygotuje się do niej bardzo dobrze (jak na siebie) i Ugonoh nie będzie miał łatwej przeprawy.
Izu spokojnie ograł by Wacha, Waszka z Wilczewskim nie zrobi
już nic, Izu inteligentny chłopak, ciekawy team sparingi z Parkerem,
spodziewałbym się lekcji na Mariuszu,
Wilczewski może co najwyżej przygotować taktykę, "prawy prosty pare sekund
przerywy i kolejny prawy" Wink
Menadżer pięściarz Dean Lonergan ma już plany na kolejne tygodnie dla Polaka. - Izu po ostatnim występie w pogramie leci prosto do Las Vegas, gdzie będzie trenował pod okiem Kevina Barry'ego. W najbliższym czasie stoczy trzy walki, ale najważniejsza jest walka na Polsat Boxing Night - powiedział Lonergan.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016...wo-swiata/
(03-05-2016 09:00 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Menadżer pięściarz Dean Lonergan ma już plany na kolejne tygodnie dla Polaka. - Izu po ostatnim występie w pogramie leci prosto do Las Vegas, gdzie będzie trenował pod okiem Kevina Barry'ego. W najbliższym czasie stoczy trzy walki, ale najważniejsza jest walka na Polsat Boxing Night - powiedział Lonergan.

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016...wo-swiata/
Pierwsza z tych walk już 21 lipca w Nowej Zelandii na gali Parkera. Ciekawe, jakiego teraz buma mu dadzą do znokautowania?
Oby był to tym razem jakiś co najmniej porządny Journeyman
bo tych bumòw już starczy.
Izu pojawi się w listopadzie na gali PBN

To naprawdę bardzo dobra wiadomość ale pod warunkiem, że to będzie jakiś przełomowy rywal dla polskiego boksera. Tak patrzę na boxrec i widzę, że w swojej ostatniej walce w Polsce tak niezbyt dobrze wypadł z Rusiewiczem, przynajmniej tak wg. sędziów.
Od Rusiewicza minęło już sporo czasu, Izu zmienił sztab(?), a też i Łukasz był wtedy trochę mniej porozbijany.
Aguilera byłby super rywalem / testem na ten etap kariery. Derrick Rossy też byłby bardzo spoko, bo śliski i niewygodny, do tego nierozbity - no i nie powinien się tak cenić jak Nagy. A może tak trochę zapomniany już Dawejko? W sumie, to niski grubasek, ale ma dobrą technikę i potrafi brzydko skontrować.

Co Polsat wykombinuje, oto jest pytanie Cool
Izu Ugonoh wyróżniony przez Sky Sports. Polak z szansami na tytuł mistrza świata

Cytat:[...] Eksperci zwrócili również uwagę na atuty Polaka: - Oprócz siły ciosu, dobrze rusza się też na nogach - napisali [...]
Nie wiem czym jeszcze kierowali się eksperci Sky Sports, bo na ten czas to nie wiadomo na jaki poziom wskoczy Izu. Nie jest już młody a nie walczył jeszcze z nikim konkretnym. A dziś dzień czekam na jakąś konkretną weryfikację, mam nadzieję, że nastąpi to na PBN.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie