Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Izuagbe Ugonoh
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Mógł walczyć Izu na PBN. Nie był zainteresowany...
Teraz patrzę, że sam Peato(którego Izu znokautował w 2. rundzie) z bilansem 2-4-0 ma wygraną z tym Quarrie'm. Słabiutko. Sad
Strasznie z nim się cackają. Czy to nie jest oznaką braku wiary w możliwości Izu?
Kto go w ogóle promuje?
15 października Izu będzie ponoć czekać jakieś poważniejsze wyzwanie. W końcu! Teraz jednak 1 sierpnia czeka go znowu walka z kimś słabszym mianowicie z Williamem Quarrie, który jeszcze nigdy nie przegrał przez KO. Aczkolwiek do tej pory najczęściej toczył tylko 4-rundowe pojedynki a raz 6-rundowy.

Co do październikowego rywala Izu to kogo byście widzieli? Może Joey Dawejko? Czy to na razie za wysokie progi?
W sumie można dywagować, ale czy jest sens? Kogo dostanie, tego dostanie, a im bardziej wymagający tym lepiej. Taka moja opinia. Smile Raczej Dawejko byłby OK. Już niedługo będzie 'najwyższy czas' dla Izu.
Arreola... Wink
Bardzo ciężki nokaut Izu na Quarriem. Chyba najbardziej efektowne zwycięstwo w jego karierze.
No fajnie, mam nadzieję że podobnie wygra z najbliższym "Poważnym"rywalem w październiku, "!
To co może Ortiz, ? Jennings odmówił,
Ładny nokaut, bardzo spektakularny. Jednak rywal był słaby, więc na razie nie ma co popadać w zachwyt. Oby Izu w końcu dostał poważnego przeciwnika. Może, na sam początek, Leapai byłby dobry? Alex to bardzo przeciętny pięściarsko zawodnik, ale silny fizycznie i potrafiący uderzyć - mógłby stanowić jakikolwiek test dla Ugonoha. Z innych opcji, z Antypodów, zostaje jeszcze weteran Meehan, który z racji na swoje warunki fizyczne, dobre ciosy proste i doświadczenie, mógłby napsuć trochę krwi Izu. Jednakże z obydwoma wymienionymi przeze mnie rywalami widziałbym w Ugonohu faworyta.

Chyba, że zostałaby wybrana opcja walki poza Nową Zelandią / Australią? Co moim zdaniem byłoby znacznie ciekawszym wariantem, niż wyżej wymienione potyczki.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie