Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Izuagbe Ugonoh
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nokaut z bólu świadczy o dużej sile bijącego przy małej precyzji. Nad nią i nad obroną trzeba jeszcze popracować, ale ogólnie nie jest źle. Na chwilę obecną okolice 30 miejsca w światowej HW z pozytywnymi perspektywami na przyszłość.
Jest dobrze, ale czekamy na "bardzo dobrze" jak to się mówi już z lepszymi zawodnikami
i może czas najwyższy aby Izu zawalczył w mieście którym rezyduje, Las Vegas
choćby w garażu przy MGM Smile .

Chcemy go zobaczyć z rywalem który może przyjąć i ma nieco techniki w zanadrzu,
a nie z grubasami Argentyńskimi.

Jest fajnie, pora na rywali typu, Washington, Chisora czy Price.
Lubie gościa.
Będę czekał na walki Izu
Izu: najdalej za rok chcę być obowiązkowym pretendentem.

Ambitne plany Ugonoha ale co z nich wyjdzie? Musi zacząć walczyć z kimś konkretniejszym, z nie tak łatwym do znokautowania.
Obawiam się, że Izu może okazać się tym zawodnikiem, który to będzie czekał na jednorazowy wyskok i, gdy już dostanie walkę z kimś z czołówki, to pewnie ją przegra. Skoro walczy z ogórami, a zapowiada już jakieś walki o pas. Oby się nie spełniło, oby się nie spełniło...
TONY SPRAWDZI FORMĘ IZU UGONOHA PRZED GALĄ PBN

Izu Ugonoh (16-0, 13 KO) poznał nazwisko rywala na galę organizowaną 1 października na ringu w Manukau w Nowej Zelandii.
Naprzeciw Polaka stanie doświadczony Gregory Tony (21-6, 16 KO).

Francuz ma w swoim CV cenne zwycięstwo nad Carlosem Takamem, ale ostatnio mocno już obniżył loty i w wieku 38 lat powinien być łatwym kąskiem dla Izu. A przy tym ciekawym nazwiskiem w rekordzie.

W poprzednim rankingu federacji WBO Ugonoh został sklasyfikowany na dwunastym miejscu w wadze ciężkiej.

Bokser.org
Tak teraz sprawdzam, że to odległe czasy były gdy Tony lał Takama. Ale chociaż to będzie pierwszy jako tako znany rywal dla Ugonoha. Wink
Po co Izu walka z tym niewydarzonym kickboxerem? Taki z tego Tony'ego pięściarz, jak z Salety. Mike Perez złożył go jednym uderzeniem, a nawet taki kołek jak Richard Towers załatwił przed czasem. Kariera Izu coraz bardziej upodabnia się do Alego Raymiego, Souzy Bezzerry i tym podobnych "championów".
Moim zdaniem, jak na Izu to i tak progres. Ale fakt, jak jego kariera nie przyśpieszy to dopiero za 5 lat dostanie kogoś pokroju Mollo. Ciekawe kogo mu dadzą na PBN? Może właśnie Amerykanina?
Wacha Big Grin
Kmita: Izu drugiej szansy może nie mieć

No to teraz Izu może mieć niezły dylemat. Bo jeżeli weźmie walkę z Wachem to chyba nie zawalczy 1 października z Tonym? Kmita ostro pokiwał paluszkiem, co mnie szczerze mówiąc ostro wkurzyło. Ale z drugiej strony wolałbym zobaczyć Ugonoha na PBN z Wachem niż z dawnym pogromcą Takama. Przy okazji byśmy mogli się dowiedzieć, jakie tak naprawdę umiejętności bokserskie posiada Izu. Bo to ciągle wielka niewiadoma, oprócz tego, że potrafi przyłożyć.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Przekierowanie