Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Plan treningowy na 3 MIESIACE... !!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

bskv10

Witam wszystkich! Trenuje boks od pol roku w miejscowym klubie bokserskim zagranica, mam 25 lat, waze 102kg (wzrost 189) trnowalem do tej pory 3x w tygodniu. Wyjezdzam do POLSKI w polowie maja brat ma problemy ( a jak tak sie dzieje wszystko sie rzuca) na okres 3 miesiecy~ Aby wykorzystac ten czas chce miec MOCNY" plan treningowy*** i zbudowac miejsce do Trenowania..

Mam pytanie czy mogl by mi ktos ulozyc plan treningowy na okres tego czasu.
Chce przez te 3 miesiace dac z siebie wszystko co moge. Ile najlepiej dni w tygodniu (racy w ciagu dnia) trenowac? dodam ze tam nie bede pracowal.

Bede mial do dyspozycji: Worek bokserski, skakanke, lawke do wyciskania, hantle, drabinke koordynacyjna, pilka refleksowa, pilke lekarska (mam zamiar kupic ile kg bylo by dobre?) , buty do biegania Wink (jezeli cos by mi sie przydalo jezeli chodzi o sprzet jestem otwarty jak starczy mi pieniedzy cos moge dokupic)

Czekam na wasze odpowiedzi!!! ExclamationExclamationExclamation
Moim zdaniem sam powinieneś sobie ułożyć plan... Szukasz osoby na forum która wykona za Ciebie pracę..
Przekierowanie