Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Problem ze stroną boxrec.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zajebista szata graficzna wreszcie, łatwa i przyjemna, jeżeli ktoś teraz nie wie jak sprawdzić undercard gali, bo nie ma już tej zajebistej lupy, to pod nazwiskiem przeciwnika, jest taka nazwa event, każdy wie co to znaczy, Pozdro
Całkiem dobrze jest, przynajmniej te encyklopedie w końcu działają. Na początku nie byłem zachwycony i trochę zdezorientowany, ale jak sobie wszystko przejrzałem to stwierdziłem że jest lepiej niż było. Tylko wykres 6 ostatnich walk nadal jest wyświetlany od dupy strony i ostatnie walki są od prawej a nie od lewej, ale poza tym zmiana na plus, szczególnie jeżeli chodzi o czasy ładowania, teraz chodzi błyskawicznie. Nowe szaty graficzne zawsze są ciężkie do przetrawienia na początku, ale potem się do nich przyzwyczaja i zdaje sobie sprawę że są nawet lepsze i że przynoszą ze sobą ulepszenia w funkcjonowaniu strony, a nie tylko wygląd.

Co jest nieładnie zrobione to jak są podawane tytuły w rekordzie, wcześniej były na środku i to wyglądało bardzo dobrze, teraz to wszystko jest "zalane" i mało czytelne.
Od paru dni mam problem z boxrec. Przy wejściu na dowolną zakładkę wyświetla mi się komunikat, bym się zalogował - przy czym nie da się sprawdzić niczego. U Was wszystko działa, czy też macie taki problem?
Bez logowania(nawet po formacie sie nie zalogowalem i widze wage zawodnikowBig Grin) kolego wszystko smiga ok. Wchodze po kolei w rekord Bradleya, Mannego itd.
"Please login to continue
It's free and helps us to keep BoxRec running"

I tak od kilku dni. No nic, będę się starał rozwiązać jakoś ten problem.
U mnie też wszystko w porządku. Ale to faktycznie dziwna i nieprzewidywalna strona. Można nawet tam bana dostać za darmo. Wink
(15-12-2015 07:43 PM)redd napisał(a): [ -> ]"Please login to continue
It's free and helps us to keep BoxRec running"

I tak od kilku dni. No nic, będę się starał rozwiązać jakoś ten problem.

Moze ciesteczka boxrec usun i zrestartuj strone?
(15-12-2015 09:35 PM)BMH napisał(a): [ -> ]
(15-12-2015 07:43 PM)redd napisał(a): [ -> ]"Please login to continue
It's free and helps us to keep BoxRec running"

I tak od kilku dni. No nic, będę się starał rozwiązać jakoś ten problem.

Moze ciesteczka boxrec usun i zrestartuj strone?

Już próbowałem, dalej to samo.
zaczekaj poprosze copa zeby pogadal z modami z boxrec. Pewnie masz bana. Pamietam, ze byles podpadziocha u copa uuuuu. Jak zalatwil bana(moze dal go sam, kto wie?) to zdejmie. Za jakis czas wszystko wroci do normy Redd, zobaczysz. cierpliwosci.
Nie ma boxreca - szkoda, pozostaje mi jeszcze kradzenie streamów, oglądanie walk na youtube i w swoim post - soviet zacofaniu jaranie się Rigondeaux, czy Larą dalej nie mając pojęcia czymże jest boks zawodowy ;/
Stron: 1 2 3
Przekierowanie