Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Brodnicka i Piątkowska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Odpowiedź jest prosta. Podczas gali PBN wystąpi dwójka celebrytów. Adamek ściągnie przed telewizory rzeszę januszy, a Brodnicka dodatkowo tych niezdecydowanych. Nie będzie to wielka liczba, ale pewnie Ewa jest tania w zakontraktowaniu i jest to lepsza opcja biznesowa niż kolejne starcie typu Masternak - Fields.
A potem wszystko się będzie zgadzać, Brodnicka wygra pewnie swój pojedynek, zobaczy ją rzesza kibiców. Można dalej hype'ować to beztalencie.
https://www.facebook.com/177580539106439...=3&theater

XDDDDDD Gazeta adekwatna do poziomu sportowego :v.
"Będę strzelać" - a amunicję będzie podawać sędzia ringowy? Big Grin
Dzięki @Krychu, solidnie się uśmiałem Smile
Jest parę osób, których w światku bokserskim nie lubię - choć zdecydowane większość to "fajne chłopaki i dziewczęta" Wink Ale od trzech osób - choć może to bardzo dziwnie i głupio zabrzmieć - odczuwam taką wręcz gęstą negatywną "energię". Nie wiem, jak to bardziej precyzyjnie określić ale jest to właśnie Brodnicka, jej promotor Grabowski oraz trener nad trenerami Wilczewski. Confused
Piątkowska miała być w zastęstwie za Brodnicką w walce z Torti.

Torti jednak po obejrzeniu na video walki Piątkowskiej zażądała większych pieniędzy, a gdy przystano na jej żądanie to jednak zrezygnowała tłumacząc się, że chodzi jej tylko o walkę o pas.
Haha Tongue
nieźle!
- o kurde, ta jest lepsza! dajcie hajs!
- masz...
- eeee...sorry chodzi mi o pas

w sumie przecież Piatkowska tez ma pas, nie? Big Grin
Ewa Piątkowska (10-1, 4 KO) awansowała na pierwsze miejsce w globalnym rankingu wagi super półśredniej portalu statystycznego Boxrec.com po sobotniej wygranej z Aleksandrą Magdziak Lopes.

32-letnia "Tygrysica" po tym jak wypunktowała na dystansie dziesięciu rund mieszkającą na stałe w USA rywalkę, zdobyła tytuł mistrzyni świata WBC w limicie do 69 kilogramów. Piątkowską stała się jednocześnie najbardziej utytułowaną polską pięściarką w historii, która jako jedyna przed wywalczeniem światowego czempionatu, sięgnęła także po tytuł mistrzyni Europy EBU.

W rankingu Boxrec, pięściarka grupy Sferis KnockOut Promotions wyprzedza m.in. posiadającą mistrzowskie pasy WBA i WBO w tym samym limicie wagowym Hannę Gabriel. Wcześniej Piątkowska była także numerem jeden rankingu Boxrec w kategorii półśredniej.
Piątkowska props, życzę unifikacji i udanej kariery pięściarki, bo jej rywalka już dawno temu wybrała los celebrytki .
(20-09-2016 07:16 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]Piątkowska props, życzę unifikacji i udanej kariery pięściarki, bo jej rywalka już dawno temu wybrała los celebrytki .

Niestety tak jest w boksie kobiecym w Polsce, kiepskim boksem można zarazem
zdobyć rolę celebrytki, zaś ten/ta kto coś potrafi nie jest należycie doceniany/a
Przypomniały mi się wcześniej popularne dwie postaci: Iwony Guzowskiej i Agnieszki Rylik. Ogólne obie zostały zapamiętane negatywnie. Tongue Iwona Guzowska od początku miała chody w PZB (jeśli się nie mylę), jeździła na jakieś śmieszne zawody i każdy jej sukces był strasznie nagłaśniany i pompowany. Agnieszka była "tą dobrą". Czytałem kiedyś o niej dłuuugą historię, że miała wielki potencjał i od samego początku jej pierwszy trener szkolił ją w inny sposób. Ten sposób pozwalał jej wygrywać na zawodach bardziej prestiżowych niż te Guzowskiej, ale oczywiście polskie media to przemilczały, gdyż Adze nie było po drodze z PZB. Czemu więc obie uznałem za negatywne? W historii tej (było to pisane przez trenera bądź kogoś bardzo blisko trenera i samej zawodniczki) było powiedziane, że Rylik "pogodziła się z PZB", zaczęła pojawiać się w telewizji, na galach, ale również poszła z tym zmiana trenera. Według owego obserwatora Agnieszka mocno straciła boksersko. Walki wygrywała z problemami, podczas gdy wcześniej odprawiała swoje rywalki z wielkim zapasem. Zmarnowała swój potencjał (czysto sportowy).

Sorki za trochę przydługawy tekst, jak kogoś to interesuje, to mogę podać linka do tej strony, na której to czytałem.

Tak porównując, to taka Brodnicka właśnie się wydaje gwiazdką, która trochę zapomina co tak naprawdę ma robić; podczas gdy Piątkowska solidnie pracuje na swoje.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie