Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Brodnicka i Piątkowska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Ja to widzę trochę inaczej. Obrona w Szwecji... i MMA.
Big Grin Big Grin Big Grin



Kitana z Mortal Kombat ? Big Grin ha ha jarmark
Mileena. Kitana ubiera sie na niebiesko. Smile
Mi sie podobaja takie pomysly, jest show Wink
Fakt Mileena Wink
Ja też jestem nawet za. Umie się dziewczyna wypromować i brawa dla niej za to. Walki i tak raczej nie obejrzę, ale janusze odpalą PS dla Ewki.
Skąd taka nagła zmiana poglądu co do Brodnicy @Kubala? lol
jeszcze kilka stron wcześniej jedziesz po niej równo, a teraz
chwalenie i brawa Wink

Laska z niej jest super, jako Samiec Alfa mogę to spokojnie potwierdźic. Ale jej zachowanie ni jak ma się do tego co
prezentuję w zbroi, w ringu. Gdyby jeszcze była tak zajebistą
zawodniczką jak Katie Taylor to dla mnie mogłaby nawet
za Bayonce czy Rihanne się przebierać na ważeniach.

Czar pryśnie po pierwszej porażce
I na następne ważenie będzie trzeba założyć zamiast
maski, stanik z koronką.

Przyznam na koniec, jeśli chodzi o promocję osoby to-
primasort.
Wiadomo, że Brodnicka wytwarza klimat budzący skojarzenia z disco - polo, czy pamiętnikami z wakacji. Swoją przaśnością i kiczem generuje zainteresowanie i nawet jak 9/10 ludzi tym pogardzi, to ta jedna włączy walkę, albo i kupi bilet na galę, bo wyda jej się to spoko / śmieszne / bliskie sercu. Bez tej pajacady pewnie nie byłaby to osoba 1/10, ale 1/100, albo i gorzej. Jeszcze dojdzie do tego wrogi element, który obejrzy walkę, by zobaczyć jak np. Ewka przegrywa.

Jasne, ktoś napisze, że taka promocja to mentalne "wieś tańczy i śpiewa" i będzie mieć rację, ale kwestie dobrego smaku to akurat od dawna boksu zawodowego nie dotyczą.
(12-05-2017 11:01 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Skąd taka nagła zmiana poglądu co do Brodnicy @Kubala? lol
jeszcze kilka stron wcześniej jedziesz po niej równo, a teraz
chwalenie i brawa Wink

Laska z niej jest super, jako Samiec Alfa mogę to spokojnie potwierdźic. Ale jej zachowanie ni jak ma się do tego co
prezentuję w zbroi, w ringu. Gdyby jeszcze była tak zajebistą
zawodniczką jak Katie Taylor to dla mnie mogłaby nawet
za Bayonce czy Rihanne się przebierać na ważeniach.

Czar pryśnie po pierwszej porażce
I na następne ważenie będzie trzeba założyć zamiast
maski, stanik z koronką.

Przyznam na koniec, jeśli chodzi o promocję osoby to-
primasort.

Zauważ, że ja ją właśnie chwalę tylko za to, co napisałeś na końcu Tongue Zwróciłem uwagę za to, że potrafi się wypromować. Co z tego, że może taka Sidorenko jest lepszą pięściarką, kiedy nie potrafi tego wykorzystać i jest mdła jak mój bożonarodzeniowy bigos (serio, nie wyszedł mi Sad)

Ja dalej nie przepadam za Brodnicką, chyba by mnie musieli zmusić do oglądania "boksu" w jej wykonaniu. No ale nie jestem osobą, która jak kogoś nie lubi, to już tylko krytykuje. Dobre, pozytywne rzeczy doceniam.

Ostatnio nawet o Alvarezie napisałem przecież coś miłego Angel
Rozumie się.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Przekierowanie