Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Autograf Andrzeja Goloty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam strony internetowej gdzie moglbym kupic rekawice z autografem goloty. Chcialbym znalesc strone skad byl bym pewienn ze produkt jest autentyczny. Mieszkam w USA, takze rowniez potrzebuje taka strone ktora by wyslala produkt za ocean. Dziekuje
Będzie ciężko ale poszukam.
Są rękawice ale do wygrania.Jeśli chcesz to rękawice Diablo z autografem.
Bez jaj. Bestia, jakbym chciał zdjęcie z Tysonem a ktoś zaproponowałby mi zdjęcie z Madonną to kurde coś jest nie tak. Chyba, że autorowi chodzi tylko o same rękawice ale wątpię, gdyby tak było to kupiłby je sobie w sklepie.
Kup rękawice i podeślij Gołocie. Jak do niego trafią to na pewno podpisze Big Grin
Dziekuje za odpowiedzi. No mi bardziej chodzi tylko a autograf goloty bo chce dac tacie na urodziny. Ja sam szukalem w internecie takze sam wiem ze jest ciezko znalezsc takie rekawice to kupienia. A zeby wygrac to co trzeba zrobic?
hmmm nie wiem czy w ogóle można gdzieś takie wygrać, poszukaj na necie jakiejś oficjalnej strony i spróbuj się skontaktować, myślę że tak będzie najlepiej Tongue.
Wlasnie probowalem, ale niestety nie mialem szczescia zeby znalesc autograf goloty, znalazlem strony z autografami tysona, leonarda, itd. Nigdzie nie moge znalezsc rekawice z autgrafem Endrju
Znalazlem jakies strony ale wydaje mi sie ze te rekawice nie sa prawdziwe. Nie chce kupic lipy, bo szkoda kasy i czasu. Dlatego proboje kupic te rekawice ze strony z ktorej bede wiedzial ze dostaje prawdziwe. Jeszcze raz dziekuje za pomoc i czekam moze akurat cos znajdziecie.
Przekierowanie