Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Moderator z ludu!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
BMH i Redd jako stare wygi z doswiadczeniem oraz Martin i Kubala jako spokojne jednostki. No i Matys, ale on by musial wrocic do nas na stale (bylby to dobry pretekst Big Grin)
19 . Wilczekstepowy
19.Wilczek Stepowy
Nie no jasne, że redd.

A z resztą:
To Maynard powinien ogłosić, a nie samowolka Joker. Poza tym ja nie zgłaszałem swojej kandydatury, a do wybrania moderatorów nie powinno być nominowanych 19 osób!, bo nie wiem czy jest nawet tylu użytkowników. Proponuję zrobić ankietę i wyłonić z czterech maks.
@redd
@Gogolius
@BMH
@kubala
Nawet tu się dopierdalasz chłopcze?
Demokracja synu...
Joker, chcesz byc obiektem testowym dla nowego moderatora? : >

Mysle ze nie ma sie co rzucac, temat luzny (szczegolnie ze napisany offtopie), pogadac mozna. A wiadomo ze decyzja nalezy do Maynarda.
Panowie, powiem skromnie, że jeśli chodzi o moderatora to bez wątpienia byłbym najlepszy na tym stanowisku. Miałbym tylko dwie proste zasady - 1) dura lex sed lex i 2) prawo to ja, dla niekumatych wersja prostsza: 1) Matys ma zawsze rację, 2) jeśli Matys nie ma racji, patrz pkt 1).
Jednym słowem mielibyście u mnie co najmniej tak dobrze jak u wuja Stalina, przynajmniej raz w miesiącu bym upuszczał złą krew i generalnie wszystko by chodziło jak w zegarku, mam nawet pomysł, że najpierw przesyłalibyście mi w prywatnej wiadomości to co chcecie zamieścić na forum i ja bym to dopiero zatwierdzał i publikował /po ewentualnych poprawkach/.

Ale mi się nie chce, więc popieram kandydaturę Gogoliusa.
Jak narazie najwięcej głosów ma @Gogolius, później niczym Duda, z niewielką ilością głosów @BMH, i Matys.
Do wuja przyszły szeryfie co zrobiłem/napisałem?!
Racja, a potem niech się biją w Fight Nighta.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie