Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Manny Pacquiao i jego waga
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat z Wikipedii.

"6 grudnia 2008 roku Pacquiao zmierzył się z Oscarem de la Hoya. Stawką walki nie był żaden tytuł mistrzowski. Pojedynek odbył się w kategorii wagowej półśredniej. Część komentatorów bokserskich uznała, że różnica wagi między de la Hoyą i Pacquiao jest zbyt duża i Filipińczyk nie będzie w stanie nawiązać równej walki z Amerykaninem"

Jak długo jeszcze ludziom będzie pociskany kit, że Pacman był lżejszy w walce z Oscarem ? Pacman w dniu walki miał 1,5 funta więcej od Oscara. Zresztą praktycznie w każdej najważniejszej walce(Morales, Barrera, Marquez, Oscar) to Pacman był tym CIĘŻSZYM zawodnikiem.

KONIEC KROPKA
Nie ten dzial kolego.
(05-02-2012 03:31 PM)Jerome napisał(a): [ -> ]Nie ten dzial kolego.

Wiem, przypadek. Może moderator przeniesie.
No to raczej się nie doczekasz,Martinez jeśli nawet wróci kiedykolwiek to na pewno nie z Gołowkinem.
Nie gadaj z botem Smile
To już drugi Robert w ostatnim czasie,choć Kubicy już tu nie ma Big Grin
darekaa to nie bot, melvin dlaczego odkopujesz posty co mają po trzy lata?
To nie darekaa, Melvin odpisal na post jakiegos bota odnosnie pacquaio, golovkina i martinez w jednym zdaniu Wink
O kurde,jak wszedłem na forum to wyskoczył mi od razu w dziale "Bokserzy" klapa,,nawet nie zauważyłem Big Grin
usunmy ten temat Wink
Stron: 1 2
Przekierowanie