Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Drozd vs Włodarczyk II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
[Obrazek: img_4010.gif]

"Jest już niemal pewne, że 22 maja w Moskwie dojdzie do rewanżowego pojedynku o pas WBC wagi junior ciężkiej pomiędzy Grigorijem Drozdem (39-1, 27 KO) i Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO). - Krzysztof chce odzyskać tytuł, spodziewamy się interesującej walki dwóch sprytnych rywali, zamierzamy pokazać coś nowego, podobnie jak zapewne Grigorij - zapowiedział w rozmowie z R-Sport trener "Diablo" Fiodor Łapin.

- W poprzednim pojedynku z Drozdem Krzysztof był fizycznie nawet w lepszej formie niż w wielu innych walkach, jednak w głowie miał wówczas inne rzeczy, a to jest na tym poziomie niewybaczalne - tłumaczył szkoleniowiec Sferis KnockOut Promotions słabą dyspozycję podopiecznego.

- Nasz plan to znaleźć odpowiednich sparingpartnerów, przygotowania będą nieznaczenie się różniły, ale nie zamierzamy zmieniać ich systemu - zdradził Fiodor Łapin."

ringpolska.pl

http://www.boxingscene.com/grigory-drozd...-22--87556

Data jeszcze może się zmieniać.
w Moje urodziny Smile Mam nadzieję że Krzychu odzyska pas WBC i Polska ponownie będzie miała mistrza świata w coraz to popularniejszej kategorii cruiserweight.,
Diablo dasz radę! Drozd nie jest taki straszny jak się wydaję, ,! Diablo zwycięży, i Wasyl przestanie mu pyskować w wywiadach.
Krzysztof musi być aktywny w ringu, dużo uderzać i nie przespać pierwszych 12 rund Smile

Niestety, polowanie na jeden silny strzał wiele razy dało skutek, ale trafiła kosa na kamień - nie widzę tego rewanżu, co może Diablo poprawić na tyle, by z walki do jednej gęby, wyszedł udany rewanż? Nie ma opcji, życzę mu dobrze, pewnie ma szansę, by urwać więcej rund niż w pierwszej walce, gdzie pewnie wygrał jedno lub dwa starcia, ale w sukces w Moskwie nie wierzę.
Ja raczej w mniejszosci (choc nie jedyny jak widze) mysle ze Diablo sobie poradzi. Jak dla mnie to jest niesamowicie zmotywowany zeby nie powiedziec ze sportowo wkur..zony Wink Moze nawet najmocniej w karierze.
Wiara w to, ze pierwsza walka byla wypadkiem przy pracy + ostre odciecie sie od tematow wynagrodzenia itd -> wie ze ma wyjsc do ringu i spuscic wpierdziel Drozdowi.
Rosjanina lubie, jest sympatyczny i umie boksowac ale w tej walce zycze mu bolesnej porazki.
A potem trylogii, a co! Big Grin
Ja też wierze w Diablo,Diablo który jest maksymalnie skupiony na walce jest naprawdę niebezpieczny.Jasne w pierwszej walce został zdeklasowany przez znakomitego zawodnika,który umiejętności nie straci,ale ja stawiam na Krzysztofa.
Ja stawiam na Drozda i wydaje mi się, że w drugiej walce wygra jeszcze łatwiej.
Choćby teraz odzyskał to później i tak by go stracił w ewentualnej walce z Makabu/Mchunu.Cholera Makabu,Mchunu,Kudriaszow,Usyk,Lebiedew,Drozd,Huck,Czakijew,Hernandez,Cruiser to jedna z najmocniejszych jak nie najmocniejsza kategoria.Pojedynki Makabu,Kudriaszow,Mchunu,Usyk między sobą będą niszczyć system(obecni mistrzowie specjalnie nie grzeją)
Nie rozumiem tych, co stawiają w rewanżu na Włodarczyka. Drozd bezlitośnie zdemaskował prawdziwy poziom Diabła, który przez długi czas był mocno przeceniany. Mnie też nokauty na Greenie i Czakijewie przysłoniły prawdziwy jego obraz. A prawdziwy obraz jest taki, że dawał ledwie wyrównane walki z Palaciosem i był szkolony przez podstarzałego półciężkiego. Niestety, ale druga walka będzie podobna do pierwszej i może to być pożegnanie Włodarczyka z pierwszą ligą.
No właśnie szkoda że nie ma już walk na dystańsie 15 rundowym,.
Zawsze to po przespaniu pierwszych dwunastu rund, diablo miałby jeszcze 3 rundy na znokautowanie Drozda Big Grin
Ja zawsze staram się przed walką Polaków szukać pozytywów i szans na zwycięstwo. Jednak w tym przypadku nie bardzo widzę Krzyśka nokautującego Drozda. Oczywiście to jest sport i wszystko jest możliwe, ale naprawdę tu ciężko być optymistą. Krzysiek na punkty tego nie wygra choćby walka była wyrównana więc pozostaje tylko ten jego lewy sierpowy...
Jeśli Diablo będzie miał czystą głowę (o przygotowanie fizyczne jestem spokojny) i skupi się tylko i wyłącznie na walce to jest nadzieja, że się uda, wprawdzie niewielka, ale...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Przekierowanie