Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Alvarez vs Kirkland
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
[Obrazek: James-Kirkland-Canelo-alvarez.jpg]

Po długich negocjacjach z Cotto, Saul wymiękł i jego rywalem będzie James Kirkland. Wybrali datę 2 Maj czyli stoczą pojedynek z Floydem o kibica i chyba nie mają większych szans na sukces. Sama walka powinna być widowiskowa i Alvarez jest faworytem tego starcia.
Kiedyś chciał 2,5mln $ za walkę z Alvarezem, teraz pewnie się zgodził za jakieś 900 tyś $
Niestety, ale obawiam sie, ze Saul zdemoluje Kirklanda.Sad
- Walka jest już załatwiona. To będzie starcie tytanów. Pojedynek jest zatwierdzony podpisem, opieczętowany oraz dostarczony - mówił zadowolony Oscar De La Hoya.

Na pewno wszystko pokaże stacja HBO, choć nie ma jeszcze konkretnej daty. To na wszelki wypadek, gdyby jednak doszło do walki Mayweather vs Pacquiao, ale konkretny dzień mamy poznać w przeciągu tygodnia.

- James złożył podpis na kontrakcie i podobno Alvarez zrobił już to samo. Cała reszta poza datą i lokalizacją jest już zaklepana. To dla nas wielkie wyzwanie, ale jesteśmy na nie gotowi, gdyż James trenował na to bardzo ciężko - powiedział Michael Miller, menadżer Kirklanda.

Jeszcze daty 2 maja nie ma Big Grin
Słabizna. Rozumiem, że nie ma walki z Cotto, ale mogliby dać coś porządnego w zamian. Na pewno przyjemnie będzie oglądać błyszczącego Canelo, tak jak z Angulo, bo wtedy wygląda on na prawdę efektownie i to się ogląda na prawdę dobrze nawet jeżeli się go nie lubi, ale wolałbym jednak jakąś poważną walkę, gdzie przeciwnik miałby jakieś szanse. Jedyna rzecz jaką jest sens tutaj obstawiać to do której rundy wytrzyma Kirkland. Szkoda. Narobią apetytu taką walką jak z Cotto, a potem wyskakują z takim czymś...
Ja się jeszcze chwilę połudzę, że ta walka nie jest pewna.
Co do Kirklanda - gdyby boksował częściej w ostatnim czasie i prezentował dobrą formę, to byłaby fajna młócka. Niestety przy podobnej sile, zadecyduje szybkość i wyszkolenie Alvareza. Choć kibicuję Jamesowi.
Ciekawe jaki będzie limit wagowy tej potyczki, ciężko mi uwierzyć że Canelo zrobi 154 funty.
Kirklandowi może być jeszcze trudniej zrobić 154 funty po tak długiej przerwie. On też wnosił do ringu 174 lbs.
Myślę że tym razem Saul może mieć trudniej niż z Angulo,mimo że Kirkland też przyjmuje dużo to jeszcze nie jest tak zużyty ,szkoda wielka że nie wyszło z Cotto.Licze na emocję i wyrównaną walkę.
Niestety Canelo prawdopodobnie stłucze Kirklanda dzięki przewadze szybkości i techniki ale mam nadzieje na mocną kontrę Jamesa i jego zwycięstwo.
Jeżeli dojdzie już do walki Pac-Floyd, to z czym zostanie Cotto? Wielka kasa przejdzie mu koło nosa, za Walke z Canelo czy z Floydem ,mógł zarobić nie kilka mln $, a kilkanaście czy kilkadziesiąt mln$
No to co rewanż z Clotteyem?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie