Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kabarety/skecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Mi się podobał ostatni jego skecz o nieumiarkowaniu w spożywaniu delicji czy coś takiego Smile






Pierwszy odćinek "ucho prezesa" , w roli prezesa Kaczyńskiego. Robert Górski.



A tu już drugi:



Coś szybko. Jeszcze nie widziałem. Niby na to czekałem ale jak widziałem trailer to taki średnio śmieszny był.
Takie dosyć OK, ale jakoś mega nie "śmiechłem". Ale kabareciarze mają to do siebie, że w produkcjach filmowych, filmo-podobnych wypadają blado. Już bardziej się jarałem smaczkami w grze Górskiego (czasem celowo chrząkał albo mówił mniej wyraźnie) niż żartami, ale tragedii nie ma. Wink
Dokładnie. Takie średnie. Szału nie ma ale można obejrzeć. Wink
Po trzecim odcinku stwierdzam, że po odejściu Pakosińskiej nie potrafią się pozbierać i chyba już się nie pozbierają.
Ja bardzo mało oglądam kabaretów, bo żaden nie jest w stanie mnie rozsmieszyc, a raczej wzbudzają politowanie. KMN to wciąż jedyny wyjątek, który czasami oglądam z przyjemnością. Sam nie wiem co na to wpływa, ale chyba taka naturalność Cieslaka i Górskiego. A za Pakosińską jakoś nigdy nie przepadałem.
Pakośinska nie potrafiła zlepiać jakiś dobrych tekstów, ale dzięki jej seksapilowi i śmiechowi naturalnie
ten kabaret miał swój urok, świetna kobieta.

Po jej odejściu stali się trochę szarymi myszkami, ale Gòrski nadal trzyma poziom śmiał się z poprzedniej
władzy śmieje się i z tej. Lubie ich.

Jeszcze lubię kabaret pod wyrwigroszem, a reszta to już niestety coraz gorzej.
Młodzi Panowie moim zdaniem poszli w górę w porównaniu do, dajmy na to, 10 lat wstecz. Bardzo też lubię Kabaret Smile.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie