Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kabarety/skecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4


Oglądałem Mariolę na żywo, ale nie jest tak zabawna jak ją pokazują w telewizji. Moim numerem jeden jest Hrabi.


Ja kabarety ostro nawalam. Moje top:
1) Kabaret Smile - zdecydowanie, nie będę tu wrzucał ich skeczy, wystarczy, że puszczam czasem znajomym i włączam po kolei po 7-8. Big Grin
2) ... Neo-Nówka, Paranienormalni, Skeczów Męczących, Młodych Panów ... - naprawdę ciężko mi kogoś wrzucić na 2. miejsce. Moje poczucie humoru ma dosyć rozległe spektrum. xd

Wrzucę dwa świetne i mniej znane: (niestety słaba jakość na YT, można poszukać na innych stronkach w lepszej; na DM nie ma ;/)






Hahaha... ten drugi kabaret był świetny. To z Karpiem było niezłe. Wink Big Grin
Eddie Izzard o różnicach pomiędzy brytyjskimi a amerykańskimi filmami. To tak na otarcie łez po wczorajszym niesprawiedliwym werdykcie:





Ja uwielbiam gościa. Jego skecze może nie noszą takiego przesłania, jak Billa Hicksa czy George Carlina ale świetnie się przy nim człowiek relaksuje. Smile Oczywiście nie wszystkie są ot tak o niczym, spora część porusza ważne sprawy.
Gwiezdne Wojny według PiS:





Dobrze Big Grin
#Halama
Nie każdy lubi jego humor. Tongue



Ja nie przepadam za Halamą. Trochę mnie on drażni.
O wiele bardziej wolę kabaret Smile, którego skecze zwykle są nie tylko śmieszne, ale też zawierają gorzką prawdę o wielu rzeczach.
Do pośmiania się i do podumania.
Halama jest nierówny ale kilka skeczy ma wybitnych, jak np. Stepy akermańskie:



Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie