Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O kur... ale dobra walka.
Nie no, jestem w szoku w sumie że jeden i drugi zgodził się na taką potyczkę. Kosmos. No ale bardzo dobrze Big Grin
(11-05-2017 02:06 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Zapowiada się kolejna ciekawa walka: Gwozdyk vs Smith. Niby Gwozdyk wielkim faworytem ale ja już Smitha nie zamierzam lekceważyć i to samo radziłbym Ukraińcowi. Wink
WBC nakazuje ale obóz Smitha chyba chce pójść inną drogą, bo szykuje nam skąd znikąd inną ciekawą walkę mianowicie Smith vs Barrera.

Jak na moje, do którejkolwiek z tych walk dojdzie będę zadowolony.
Smith vs Barrera, sztos zestawienie tam bomby będą latać
w powietrzu, minimalnie dla mie faworytem będzie Barrera,
jest technicznie lepszym zawodnikiem, no ale Hopkins
mimo że stary dziadek też był lepszym zawodnikiem niż
Smith na papierze, i jakże doświadczonym a co Smith
z nim zrobił to było widać.

Te pięści budowlańca, rozbijają mury.
Wczorajsza walka Vincent Feigenbutz
vs Norbert Nemesapati była w PPV. Cena 10 Euro.
Coraz lepiej poczyna sobie kubański prospekt HW Robert Alfonso. Jego początkowe występy na zawodowym ringu "dupy nie urywały", ale idzie mu coraz lepiej. W ostatni piątek w 2 rundzie rozprawił się z twardym meksykańskim journeymanem Roberto Santosem. Alfonso ma za sobą bogatą amatorska przeszłość. Reprezentował Kubę na olimpiadzie w Pekinie, ale przegrał tam pierwszą walkę z Wiaczesławem Głazkowem. Pokonał natomiast jako amator takich rywali, jak Oscar Rivas, Andy Ruiz Jr i Michael Hunter. Nie wiem w jakich okolicznościach znalazł się w USA, ale w 2012 zadebiutował jako zawodowiec, z tym że jego początkowa kariera toczyła sie w tempie 1-2 walk na rok i dopiero w 2016 przyśpieszyła. Kubańczyk ma 30 lat, ale na wagę ciężką to nie jest dużo. Ma 193 cm wzrostu, a ostatnio waży ok. 115 kg. Moim zdaniem, jest jednym z bokserów, którzy mogą namieszać w HW. Oby tylko nie czekał na swoją szansę tak długo, jak Luis Ortiz.
Z RP:

Cytat:17 czerwca na gali we Frankfurcie tytułu mistrza świata WBA wagi super średniej będzie bronił Tyron Zeuge (20-0-1, 11 KO). Rywalem 25-letniego Niemca będzie Paul Smith (38-6, 22 KO).

Smith powinien się tytułować mianem "stałego pretendenta do międzynarodowego mistrzostwa Niemiec w wadze super średniej". Zwycięzca najpewniej zmierzy się z Krasniqim / Stieglitzem.
Ponoć ekipy Szpilki i Kownackiego się dogadały na walkę 15 lipca na Brooklynie.
Poczekałbym jeszcze na jakieś potwierdzenie bo póki co są jakieś słowa obu pięściarzy i Super Express za źródło.
A jakie słowa Adama? Bo kiedyś oglądałem wywiad i raczej nie nastawial się optymistycznie na taki pojedynek. Z Garczarczykiem chyba rozmawiał.
- Od dłuższego czasu chciałem walczyć z Arturem, ale zawsze coś stawało mi na drodze. Teraz nie ma już żadnych przeszkód. Widzimy się w ringu w lipcu - mówi "Super Expressowi" niepokonany na zawodowych ringach Polak.
- Artur ma mocne nogi, ale słabą szczękę. Leżał już na deskach, więc zna smak porażki. Ja mam za to silny cios, który pośle go na deski. Artur dawno nie walczył i będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Postaram się zepsuć mu te plany. Dla mnie zwycięstwo z Arturem będzie kolejnym krokiem na drodze do zdobycia mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej. Taki jest cel i moje marzenie - przekonuje w rozmowie z "Super Expressem" Kownacki.
No to nieźle mu się odwidziało




Albo mu kasą pomachali przed nosem i "zmężniał".
Przekierowanie