Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Relich przede wszystkim wyszedł bardzo pewny siebie. Od pierwszej rundy boksuje, jakby takie walki to dla niego codzienność. Na razie prowadzi.
0-3 w rundach
Nadspodziewanie ciekawa walka. Na półmetku mam remis.
U mnie 4-4 po ósmej rundzie, ale ostatnie rundki dla Burnsa, który chyba zaczyna przeważać pojedynek na swoją korzyść.
Jednak Burns chyba to wygra.

Fantastyczny pojedynek. U mnie 115:113 Burns.
To prawda, kapitalna walka. U mnie 115-113 Relikh, więc na kartach zapewne wysoko wygra Burns. Brawa dla Białorusina, ale szkoda, że przespał środek walki, bo początek i koniec należał do niego.

I znów ten niesmak po werdykcie sędziowskim. Wygrana Burnsa absolutnie do przyjęcia, ale to 118-110 boli podobnie jak 109-119 w walce Główki z Usykiem.
Punktacja sędziów z dupy wzięta. Burns wygrał minimalnie dzięki rutynie i waleczności. Relich to kawał zakapiora. Bardzo silnie bije i dużo już potrafi. Ma papiery na mistrza.
Czy ja wiem. Gość bez obrony, zbiera ciosy na twarz... tak naprawdę może odwiesić rękawice na kołek już po pierwszej walce z silnie bijącym zawodnikiem. Burns do takich nie należy a i tak kilka razy nim porządnie wstrząsnął.
(08-10-2016 02:52 AM)Chapson napisał(a): [ -> ]Czy ja wiem. Gość bez obrony, zbiera ciosy na twarz... tak naprawdę może odwiesić rękawice na kołek już po pierwszej walce z silnie bijącym zawodnikiem. Burns do takich nie należy a i tak kilka razy nim porządnie wstrząsnął.
Białorusin ma duże braki w technice, ale myślę, że wynikają one przede wszystkim z braku doświadczenia w walkach z wymagającymi rywalami. Poza tym jego obrona jest oparta na balansie, w czym przypomina Sergio Gabriela Martineza. Można się śmiać, że to "Martinez dla ubogich", ale trzeba pamiętać, że słynny Argentyńczyk generalnie też dużo zbierał i przy takim stylu inaczej się nie da. Jak dla mnie Relich to duży wrodzony talent, który pod opieką dobrego trenera (a takim wydaje mi się Ricky Hatton) może uczynić wielkie postępy.
No to będziemy mieli walkę Burns vs Broner w Glasgow.
Broner faworytem .
Przekierowanie