Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-04-2016 10:54 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Szczyt marzeń to przegrana na punkty.
To pewnie jeszcze będzie zależne od tego na ile rund zakontraktują walkę. Jak na 6 to jakieś tam szanse na pewno będą.
Nie wiem czy ktoś już to pisał , ale Youri Kayembre Kalenga będzie walczył z Yunier Dorticos o pas który który mial Lebedev
W Atlantic City w kategorii super średniej wystąpili obydwaj bracia Dirrellowie. Znacznie lepiej wypadł Anthony, nokautując już w 1 rundzie Caleba Truaxa. Natomiast Andre pokonał Blake'e Caparello wyraźnie na punkty, ale był przy tym liczony w 2 rundzie, a walka była nudna.
Andre Dirrell vs Blake Caparello

Mi wyszedł wynik 97-92 dla czarnego boksera. Pokazał się lepiej niż swój przeciwnik, który przez cały pojedynek jedyne co zrobił to nokdaun w drugiej rundzie.Przegrał zdecydowaną ilość starć i nie mógł liczyć nawet na cud. Mało ciekawa walka.

Anthony Dirrell vs Caleb Truax

Drugi z braci wszedł, zniszczył przeciwnika już w pierwszej rundzie i wyszedł. Pierwsze powalenie mogło zakończyć walkę, ale Truax jeszcze sie nie dał i po chwili padł drugi raz. Anthony dużo bardziej efektowniejszy niż Andre w tym dniu.
Jak podaje Boxingscene bliska finalizacji jest walka Gilberto Ramirez - Dominik Britsch o pas WBO w super średniej. Walka miałaby się odbyć na gali Crawford - Postoł 23 lipca. Jestem totalnie zniesmaczony i nie rozumiem, co ten Ramirez odp...... Widziałem w nim odnowiciela SMW i bardzo ucieszyłem się z jego wygranej z Abrahamem. Liczyłem, że w przeciwieństwie do swojego poprzednika będzie dobierał sobie ciekawych rywali. Tymczasem jego dotychczasowe pomysły na dobrowolną obronę są wręcz żenujące. Najpierw mówiło się o Isaacu Ekpo, a teraz ten Britsch. Niemiecki psudoprospekt, którego rozbił średniaczek Roberto Santos. W dodatku z niższej kategorii. Jeżeli rzeczywiście dojdzie do takiej walki, to stracę całą sympatię do Ramireza, którego uważałem za autentyczny, nie sztucznie wypromowany meksykański talent bokserski.
(03-05-2016 06:57 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]Jak podaje Boxingscene bliska finalizacji jest walka Gilberto Ramirez - Dominik Britsch o pas WBO w super średniej.

Żenujący pretendent. Britsch to trzecia, czwarta liga, poziom journeymana - szczególnie w 168 lbs. Karierę Niemca znam dosyć dobrze i to nie jest gość, który zasługiwałby na walkę o EBU, co dopiero tytuł mistrzowski. Wytwór Sauerlanda, który został zweryfikowany przez pierwszego, lepszego średniaka. Już ten Ekpo, przy Britschu, to jest ktoś.
(28-04-2016 10:16 AM)BOKS napisał(a): [ -> ]Bartłomiej Grafka (który pokonał balona Dustin'a Dirks'a i polskiego balona Głaza) będzie miał rewanż z niepokonanym na niemieckich ringach Tom'em Pahlmann'em (11-0-1, 3KO). Ich pierwsza walka zakończyła się remisem, co może sugerować, że Polak był w niej lepszy. Poczytać można nieco tutaj:
http://www.bokser.org/content/2016/01/24.../index.jsp

Jak sądzicie, czy Polak ma szansę tym razem pokonać Niemca? Obaj zawodnicy królami nokautu nie są, a też i niemiecka strona może się postarać o jeszcze bardziej przychylnych sędziów niż podczas pierwszego pojedynku.

U bukmachera Polak dalej jest underdogiem, więc można się nieco wzbogacić. Czy Grafka da radę się zmotywować i zawalczyć jeszcze lepiej niż podczas pierwszej walki czy Niemcy nie dopuszczą do wygranej na punkty Polaka?

Hehe
http://www.bokser.org/content/2016/05/01.../index.jsp
Chyba niezwykle rzadko spotykana sytuacja. Była już w ogóle kiedyś taka wcześniej? Dwa remisy?
Jasne, że tak. Nawet niedawno, pod koniec 2015 roku, Craig Evans i Tom Stalker stoczyli ze sobą dwie walki, które zakończyły się remisami.
Dzięki Redd, dobrze wiedzieć. Smile
Przekierowanie