Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ponownie z dobrej strony pokazał się Jarrell Miller. W Tucson nie dał żadnych szans dość solidnemu Donovanovi Dennisowi. Dennis już w 1 rundzie 2 razy lądował na dechach i ostatecznie przegrał przez tko w 7 rundzie. Miller pomimo postury spaślaka wygląda na bardzo silnego. Po rozbiciu Dennisa rzucił wyzwanie Deontayowi Wilderowi i Charlesowi Martinowi.
Nie "rzucenie wyzwania", a "skok na kasę". Big Grin
A jeszcze wcześniej "rzucił wyzwanie" Anthony'emu Joshua. Wink Może niech najpierw ze Szpilką się sprawdzi albo z Whyte. Wink

EDIT: A można gdzieś zobaczyć tę walkę Millera z Dennisem?

Znalazłem, choć dość słabej jakości:


Wawrzyk cały czas chętny na walkę z Breazealem

Ja jestem jak najbardziej "za". Choć faworyta upatrywałbym w Breazealem.
Ciężko powiedzieć na co dziś stać Wawrzyka. Breazeale to byłby bardzo trudny rywal dla Andrzeja i obawiam się, że mógłby oberwać. Ja bym Wawrzyka sprawdził z kimś lepszym niż ostatnio i nie rzucał go na Breazeale'a. Już go Wasilewski raz wysłał na Powietkina po obijaniu bumów. Oczywiście Breazeale to nie Sasza, ale uważam, że poziom rywali Andrzeja powinien wzrastać stopniowo.
21 lutego w Rydze wraca jeden z najciekawszych prospektów wagi cruiser Mairis Briedis. Jego rywalem będzie bardzo solidny Danie Venter. Będzie to jeden z najpoważniejszych testów w karierze Łotysza.
4 marca na gali w Sosnowcu na ring wróci dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO). Nazwisko rywala "Diablo" ma zostać potwierdzone w ciągu najbliższych dni.
Dla Włodarczyka będzie to pierwszy profesjonalny pojedynek od września 2014 roku. W ubiegłym roku z powodu kłopotów zdrowotnych odwoływano walki "Diablo" z Grigorijem Drozdem i Beibutem Szumenowem.

Temat starcia z Szumenowem wciąż jest aktualny, a ostatnie informacje mówiły, że pojedynek może odbyć się w drugiej połowie kwietnia na terenie Stanów Zjednoczonych.
Nie masz uprawnień do komentowania
(25-01-2016 04:54 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]Nie masz uprawnień do komentowania

SadSad
Pod koniec kwietnia ma dojść do rewanżu Millera z Dawejko. Wtedy padł remis. Teraz faworytem wydaje się być Miller. Ciekawe czy coś ciekawe wyrośnie z tego 27-letniego Amerykanina, czy też to po prostu takie kłapanie dziobem z jego strony, że jest taki mocny? Obserwował ktoś z Was tego kolesia?
Przekierowanie