Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kto wie czy już nie jest w MP.
Dojdzie do rewanżu Trojanowski - Quenca! Big Grin Termin wstępnie ustalono na kwiecień. Obowiązkowa obrona pasa IBF czeka Trojanowskiego w sierpniu, ale póki co nie ma jeszcze pretendenta.
Price chyba powróci na ring:
http://www.bokser.org/content/2015/12/28.../index.jsp
Porażkę można wymazać z rekordu, ale ze świadomości nie. Teper go po prostu przeżuł jak journeymana. Sauerland pewnie chce jeszcze trochę wycisnąć z Anglika. Myślę, że David dostanie buma na odbudowę, a potem powalczy o EBU, czy to z Heleniusem, czy Joshuą. Nawet kiepsko dysponowany Fin powinien ustrzelić Davida, a walki z Joshuą nie muszę nawet opisywać. Później będzie można zestawić go w walce rozbitków z Chisorą. Zawsze darzyłem Anglika sympatią, ale wolałbym go nie oglądać już w ringu. Każde wyjście Price'a do ringu z mocniej bijącym bokserem będą przypominać zabawy paralityka z odbezpieczonym granatem.
Pozytywna wiadomość o tym rewanżu Trojanowskiego z Cuencą. Choć nie odbieram Rosjaninowi tego, że był w pierwszej walce zdecydowanie lepszy i oddał może jedną rundę, to jednak zakończenie pozostawił sporo niesmaku. Dobra to wiadomość dla wszystkich. Dla Cuenci, bo dostaje możliwość odzyskania pasa, dla Trojanowskiego, bo będzie miał okazję udowodnić takim malkontentom jak ja, że jest pięściarzem po prostu lepszym, i dla kibiców, bo dostaną fajną walkę.
WBA wkrótce pozbawi tytułów mistrzowskich Floyda Mayweathera Jr.
Oznacza to, że najprawdopodobniej super czempionami tej organizacji zostaną Keith Thurman w półśredniej i Erislandy Lara w junior średniej.
Nie wiadomo czy walka Garcii z Guerreo będzie miała w stawce jakiś pas WBA (możliwe, że regular).
Pirog, były mistrz kategorii średniej, jedyny pogromca obecnego posiadacza paska WBA Jacoba, zapowiedział powrót na ring (tzn enigmatycznie zapowiedział to profil na twiterze wyglądający jak Piroga).

Swoją drogą, jego kontuzja która go wyeliminowała z boksu 3 lata temu byla aż tak poważna czy tam się jeszcze inne czynniki złożyły na jego bardzo długą nieobecność?
Postawa ringowego w walce Jacobs-Pierog była strasznie do dupy.Zawodnik chcę wstać a on go na siłę wpycha w mate,no jaja.
Sprawiedliwości stało się zadość. De Carolis zastopował Feigenbutza i odebrał mu pas mistrzowski. Fajna sprawa, wujek Sauerland dostał histerii Big Grin
pytanie jak długo uda mu się utrzymać ten pas Big Grin
Feigenbutz zyskał u mnie zachowaniem po walce, chłopak mógłby nauczyć pokory swoich promotorów.
Przekierowanie