Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(03-09-2015 09:01 AM)Hugo napisał(a): [ -> ]
(02-09-2015 09:36 PM)BOKS napisał(a): [ -> ]
(02-09-2015 08:32 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Powinien celować jak najwyżej, 1 OFFICIAL CHALLENGER VACANT wygląda na przeciętniaka Wink

No-name, brałbym w ciemno.

Ja bym tego gościa nie brał. To może być jakiś mało znany, ale groźny Kubańczyk. Doszedłem do tego metodą dedukcji. Jedno imię i dwa nazwiska wskazują na Latynosa, bo oni mają jedno nazwisko po ojcu, a drugie po matce np Jesus Soto Karass (właściwie Karaś, ale ś przerobili w Meksyku na ss). Głupkowate sztuczne imię OFFICIAL to poszlaka, że może chodzić o Kubańczyka, bo tam jest moda na dziwaczne imiona np. Odlanier, Yunier, Yunieski itd. Nazwisko po ojcu CHALLENGER jest ewidentnie pochodzenia anglosaskiego, podczas gdy VACANT jest chyba hiszpańskie. To też wskazuje na Kubę, gdzie jest spora grupa imigrantów z brytyjskich kolonii, którzy dotarli tam po I Wojnie Światowej. Np. ojciec Teofilo Stevensona nazywał się Teofilo Stevenson Patterson i pochodził z wyspy St.Vincent. Przy okazji był też wujem Floyda Pattersona.

Big Grin


Kiedyś się dowiedziałem, że Solis się nazywa Odlanier, bo to od tyłu Reinaldo. Idąc tym tropem Official od tyłu to Laiciffo - imię brzmiące dosyć egzotycznie, więc tej Kuby bym faktycznie nie odrzucał...
(02-09-2015 01:45 PM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Kto Waszym zdaniem wydaje się najbardziej realnym rywalem dla Ortiza?

Skoro wypadł Stiverne to najchętniej zobaczyłbym Ortiza z Teperem lub Ustinowem. Najważniejsze by był to ktoś mocny.

Co do rankingów federacji to chyba moja babcia ułożyłaby bardziej sensowny, choć z bokserów to zna tylko Kliczke Tongue
12 września Whyte zawalczy jednak z Brianem Minto. Ciekawe czy szybciej pokona go od Josepha Parkera? Minto z roku na rok zapewne robi się coraz słabszy więc jest szansa, że padnie przed 7 rundą.
Wiem, że nie na temat, ale skoro jesteśmy w odmienianiu rzeczy od tyłu. Jedna z największych firm hazardowych nazywa się Repus Apud, czyli od tyłu Super Dupa Big Grin
Co do rywala dla Ortiza to też oczekiwałbym kogoś konkretnego. Taki Ustinov byłby chyba idealny, wyborem.
Kuriozalna walka Anthony'ego Dirrella z Rubio na gali w Corpus Christi. Debiutujący w super średniej Rubio tragicznie wolny i nieruchawy oberwał dziesiątki mocnych ciosów Dirrella (boksera z 79% nokautów), które nie zrobiły na nim najmniejszego wrażenia. Spokojnie wytrzymał 10 rund i mógł walczyć dalej. A z Gołowkinem padł jak mucha już w 2 rundzie.
Austin Trout pokonał Joeya Hernandeza na gali w Hollywood przez nokaut w 6 starciu. Wygrana Trouta była oczywista, ale nokaut jest niespodzianką, bo Trout ma opinię waciaka, podczas gdy Hernandez był znany jako twardziel. Można wysnuć wniosek, że prędzej czy później każdy dużo inkasujący "twardziel" staje się łatwym do przewrócenia rozbitkiem.
Minto nie chciał walczyć, ,łatwa robota,
Czekamy na walke,Whit'a z Joshuą,,,.
W której rundzie padł Minto?
W trzeciej rundzie
No idźie Joshua ,,

Ćiekawe ile wytrzyma Cornish

14 walka i taka oprawa,i main event,.
To jest to.

Norma!!!
Przejechał śie niczym czołg,,minuta i trochę.
Teraz rywal z topu,.
Przekierowanie