Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Wieści z wyższych kategorii wagowych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Federacja WBC wyznaczyła taki eliminator, ale jak na razie im się nie pali z organizacją tej walki. Terminów na negocjacje żadnych nie ma, z obozów zawodników i od nich samych też cisza...
Może ktoś już pisał że Rosado ze Stevensem zawalczyli na remis w #BKB.
Całkiem ciekawie się to ogląda,dwie gali a byli już Rosado,Vera,Stevens,Soto Karass...Czekam na następne gale.
Na razie to jest liga rozbitków i raczej tak zostanie, bo po co poważny bokser z osiągnięciami na ringu miałby tam występować, no ale w sumie to dobrze że takie coś powstaje. Wszyscy którzy za dużo razy już oberwali na ringu mogą tam iść i grać mistrzów. Lepsze to niż sprzedawanie nazwiska młodym gwiazdkom, przynajmniej dla nich. Tam przecież nie chodzi o poziom sportowy, tylko o widowisko, a do tego nie potrzeba wielkich umiejętności i wielkiej formy, wystarczy wyrównany poziom walczących ze sobą zawodników i efektowny styl walki. Ciekawe jak tam to PPV im wypada, bo transmisja z tej ostatniej gali była do kupienia za 30 dolarów.
Big Knockout Boxing a wszystkie walki kończą się decyzją :W .
Jutro Ramirez kontra Afolabi o interim IBF w wadze cruiser.
Tak sobie o tej walce myślę i spodziewam się wygranej Ramireza,serio,to jest naprawdę dobry,a niedoceniany bokser,twardziel,jego walka z Hernandezem byłaby dla mnie bardzo ciekawa.I właśnie dlatego kibicuje Afolabiemu,należy mu się nawet ten interim,ktoś powie że interim,jasne to tylko interim,ale 100 razy bardziej wartościowy niż ten interim WBA który Ola już zresztą posiadał
Afolabi jeśli wygra to potwierdzi swoją przynależność do czołówki CW, w której sytuacja dynamicznie się zmienia. Jeśli przegra to niezwykle ciężko będzie powrócić na czołowe miejsca w tej dywizji.
Ramirez pokonał na punkty Afolabiego.




Przydałaby się lepsza jakość. Jak ktoś wypunktuje niech się podzieli spostrzeżeniami. Ja dzisiaj nie mam niestety czasu. Już dostrzegam jakieś kontrowersje. Aż 2 punkty za cios poniżej pasa, punktacja dosyć minimalna... Ramirez stawia na aktywność (nie koniecznie w parze z efektywnością). Nie zdziwiłby mnie wałek.
Przekierowanie