Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pytanie sylwestrowo-noworoczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
BMH
Wyzywanie na pokaz by lepiej sprzedać walke-trash talk.
Pierwszy post napisał dla niepoznaki potem kazał zmienić na trash talk.
Na głównej czy onecie obrzucają się gównem pod tematami/artykułami związanymi bezpośrednio z boksem, my do tego mamy trash talk. Nie ma czego porównywać, btw pierydolę konkurencję.
To jak ma tu być wizytacja z konkurencji-chciałbym pozdrowić całe grono redaktorów,administratorów,moderatorów oraz użytkowników.Licze że gdy dołącze do waszego grona w 2015 zrobicie mnie jakimś redaktorem lub moderatorem.Pozdrawiam i życze szczesliwego nowego roku.
Zgadzam się - Ten temat "trash talk" to był głupi pomysł. Sander, Bestia czy Maynard zajmijcie się tym najlepiej, bo to słaba wizytówka. Sorka za zamieszanie.
Temat usunięty...
@Sander
Wszystko zrozumiałem.

---------------------------------------------------------------------------------

Natomiast odpowiedzi na Twoje pytania jakie zadajesz mi w tych dwóch swoich wpisach w tym temacie są zawarte w moich wyjaśnieniach jakie napisałem w dniu 28.12.2014 w temacie ” Czy Forum i Bokser.org to dwa inne światy? Konkurencyjne?”

Niczego tam nie pominąłem.
Dlatego nie rozumiem dlaczego pytasz o coś co ja już wcześniej wyjaśniałem?
Czy jest taka możliwość aby komentarze pisane na stronie głównej ukazywały się jednocześnie na stronie forum?
Najlepiej od razu w temacie „Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org"


Byłoby to praktyczne rozwiązanie z dwóch powodów.
1 I tak prawie cały bokser,org jest tu kopiowany.
2.Zaoszczędziłoby to niektórym czasu na czynność kopiuj-wklej

A tak byłyby wszystkie i beka na całego. Tylko z kogo?
Stron: 1 2 3
Przekierowanie