Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jullian Williams
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: HarvellPiltrantonioWeighIn_Hoganphotos.jpg]

Nie bede sie dlugo rozpisywal na temat Williamsa, bo kazdy(o ile ma checi) moze sam rzucic okiem i ocenic jak walczy. Troche szkoda, ze ten 24latek z Filadelfii wystepuje w tak mocno obsadzonej dywizji jak LMW, bo tu jest bardzo trudno o przebicie sposrod tylu swietnych piesciarzy.
Juliana zobaczylem przypadkiem szukajac walk innych mlodych o ktore trudno na jutub. Pierwsza potyczka na ktora trafilem, to ta z rutynowanym Hernadezem. Przyznam, ze bylem mocno zaskoczony tym co zobaczylem i zachecam do jej obejrzenia.
Teraz nadrabiam co sie tylko da, bo chlopak ma papiery by w przyszlosci zaistniec. W ten weekend zobaczymy fajna gale, gdzie bedzie mozna podpatrzyc kilku prospektow. Bedzie Russell, A.Peterson, Wade, Jackson, no i oczywiscie Willimas.


Julian Williams vs. Hugo Centeno




Julian Williams vs. Freddy Hernandez




Julian Williams vs Eliezer Gonzalez



No boksuje bardzo przyjemnie dla oka więc będę mu kibicował.Jest dość wszechstronny dobrze czuje się walcząc z bliska i w dystansie.
Julian "J-Rock" Williams vs Luciano Leonel Cuello 2015-09-22





Najwyzsza pora, by zaprzestac znecac sie nad slabszymi i przycelowac w kogos z duzym nazwiskiem.
Jak lubię Williamsa i widzę w nim duży potencjał tak by do końca nie popadać w zachwyt nad KO 1 - nie podobało mi się jak zabrał się za kończenie rywala. Tłukł tym prawym sierpem jak policyjną pałką, a rywal jak stał, tak stał. Na najwyższym poziomie może trochę brakować ciosu. Mimo to, trzymam za niego kciuki, bo boksuje w sposób, który może się podobać.

Mam nadzieję, że następny rywal będzie trzymał poziom. Kto by np. nie chciał obejrzeć walki Williams vs Willie Nelson, albo chociażby z Ishe Smithem? A przecież ciekawych rywali w 154 lbs jest od groma.
Williamsa wpisałem na swoją listę obserwacyjną po jego walce z Centeno i od tej pory obejrzałem kilka jego walk. Moim zdaniem jest to bokser o sporym potencjale, ale nierówny. Niektórych rywali szybko nokautuje, z innymi wcale nie lepszymi strasznie się męczy. Nie widać też w jego boksie takiego błysku, jaki można zauważyć np. u Errola Spence'a, braci Charlo lub Demetriusa Andrade. Być może nawet jest kandydatem do jakiegoś pasa w przyszłości, ale bardziej w typie mistrzów mało efektownych, jak Bundrage, Molina lub Ishe Smith.
Moge mylic fakty, ale chyba cos iskrzylo miedzy Williamsem i Trotem. Dla mnie spoko zestawienie.
Przekierowanie