Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ciekawostki z polskiego podwórka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Za to aż 7 Polaków jedzie na Igrzyska Europejskie. Mam nadzieję, że wstydu nie przywiozą tylko jakieś medale i walki które będzie warto wspominać. Smile
Wywiad z gościem, w którego [jeszcze] wierzę, mimo ostatnich niepowodzeń:




W Białymstoku trenuje wspólnie z Zimnochem. Ponoć ciężko. Mam nadzieję, że z chłopaka będzie jeszcze jakiś chleb. Wink Ale z tego, co się orientuję to na IO już chyba nie ma szans.
Mateusz Polski awansował do półfinału Igrzysk Europejskich pokonując dwukrotnego wicemistrza Europy - Wazgena Safariantsa! Wow. Panowie będą mieć medal, bo Panie zdaje się, że mają już trzy zapewnione. Teraz tylko pytanie jakiego koloru będą?

Tak szczerze, to nie wierzyłem że stać nas na jakiś medal. A tu okazuje się, że nie jest tak źle. Wink
Cieszą takie informacje, oby takich jak najwięcej.
Z Mistrzostwami Europy już po pierwszej walce pożegnał się Paweł Wierzbicki. Nasz najlepszy ciężki w amatorce. Confused
Po latach posuchy w końcu mamy medale na ME. Sprawcami tej pięknej niespodzianki są Jabłoński i Jakubowski. Wink

Zaczęło się źle ale kończy się bardzo dobrze. Czy wie ktoś czy medale z ME są przepustką na IO?
Nie, są przepustką na MŚ.
Chłopaki są w finale, biorąc pod uwagę warunki w Polsce to osiągnęli ogromny sukces.
Super sprawa! Smile
Przypominam, że zwycięzca Mistrzostw Europy ma zapewniony udział w Igrzyskach Olimpijskich, więc chłopaki mają jutro walczyć o coś więcej niż tylko mistrzostwo Europy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie