Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tyson to prawdziwy dzik:
Cytat:- Przed pierwszą walką nie byłem do końca zadowolony. Tyson wyglądał szczupło, ale musiał bardzo dużo zrzucać. Na początku obozu ważył 165 kilo i nic wcześniej nie robił. Nie miał mięśni, był po prostu gruby, bo nie trenował - tłumaczy Fury. - Musieliśmy najpierw pozbawić go tej całej nadwagi, a potem próbowaliśmy odbudować mięśnie, ale to było trudne. Nie był zbyt silny w tamtej walce.

- Tym razem Tyson może nie będzie lepiej wyglądał, bo poprzednio był super szczupły, ale będzie dużo silniejszy fizycznie. Będzie miał dużo więcej siły i będzie to widoczne od razu, gdy wyjdzie na ring - przekonuje trener mistrza świata

Przypomina mi się Riddick Bowe, który regularnie zrzucał do walk po 20 kg i dosyć szybko wyeksploatował swój organizm (do tego toczył przecież ringowe wojny). Tyson z kolei potrafi przybrać między walkami 50 kg - kosmos.
Dla mnie jest to również coś niewyobrażalnego... Cool
Tyson znowu dorzuca do pieca:
Cytat:Syjoniści mają władzę nad mediami i ludzkimi umysłami, a za dziesięć lat normą będzie uprawianie przez ludzi seksu ze zwierzętami - czyli Tyson Fury (25-0, 18 KO) znowu w akcji.

Mistrz świata wagi ciężkiej udzielił wyczerpującego wywiadu portalowi sportsviewlondon.com, w którym opowiedział m.in. o zbliżającej się walce rewanżowej z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Po raz kolejny jednak nie opiniami bokserskimi wywołał kontrowersje.

- Idźcie za rządem jak owieczki, pozwólcie, żeby wyprali wam mózgi syjoniści, Żydzi, którzy mają w posiadaniu banki, gazety i stacje telewizyjne. Pozwólcie, żeby oni wszyscy wyprali wam mózgi - stwierdził.

Środowisko żydowskie zareagowało oburzeniem i zarzuciło angielskiemu pięściarzowi antysemityzm. Jonathan Sacerdoti z Campaign Against Antisemitism proponuje, aby 27-latka przekazano w ręce brytyjskiej komisji bokserskiej i zdyskwalifikowano.

- To nie jego pierwsze takie wykroczenie. On specjalizuje się w skandalicznych, obrażających ludzi, rasistowskich wypowiedziach. Takie zachowanie powinno skłonić sponsorów, żeby zerwali z nim współpracę - powiedział.

Fury w negatywnym tonie wypowiedział się również na temat transseksualistów. - Teraz jest tak, że jesteś wybrykiem natury, jeśli jesteś normalny. Co jest dzisiaj normalne? Zamienię się w kobietę - to jest norma. Powinienem zacząć o sobie mówić Tysina i założyć perukę. Nie uważam, że to normalne, sądzę, że ci ludzie to dziwadła - powiedział.

Dodał, że niedługo normą stanie się zoofilia. - Myślę, że w ciągu dziesięciu lat to będzie zupełnie normalne, będzie się uprawiać seks w domu ze swoimi zwierzakami, z kotami, psami. Już teraz można wziąć ślub ze zwierzęciem. Całe zło, o którym sobie pomyślicie, stanie się legalne, bo tego chce diabeł - oznajmił.

Znowu lewicowo - liberalne media będą płakać i postękiwać z oburzenia xD A już jak powiedział cokolwiek negatywnego o Żydach, to zaraz dostanie łatkę "Antysemity".
Od razu go powinni skazać na śmierć, najlepiej podwójną Wink
Ja się z nim w pełni zgadzam. Sam jestem, powiedzmy tolerancyjny, ale niedługo bycie normalnym oznacza bycie nienormalnym.
Tyson jak zwykle real talk. Szkoda, że teraz jego osiągnięcia sportowego będą deprecjonowane ze względu na jego poglądy.
Dzisiaj nazwał Władimira, Biseksualistą.
Kompletny Bałwan, mam nadzieję że Kilczko stłucze
mu ten spaśiony bebech i łysy łeb w rewanżu, to
będzie coś pięknego, .
Żąda szacunku dla siebie a obraża każdego, jak się tylko da i jak tylko może. Nawet tatuś się w jego obronie wypowiedział, że Tyson jest mistrzem i należy go szanować. Obrażony na kibiców, że nie oddają mu szacunku ma zamiar się wyprowadzić do USA. A sam w jaki sposób odnosi się do już podstarzałego mistrza, niedawnego dominatora?
O ile do pewnego czasu to był zabawny gość, tak teraz go coraz mniej odbieram jako pozytywnie zakręconego człowieka, jego niektóre wypowiedzi mogą delikatnie mówiąc irytować. W rewanżu będę kibicował Kliczce.
Tyson jest kontrowersyjny, ale to świetnie. Boks potrzebuje takiej osoby, która będzie przyciągała ludzi (na konferencje Wink ). Facet ma swoje poglądy i rozumiem to, bo mam dość nudnych mistrzów w ciężkiej (Kliczko). Kibicuje mu w walce z Włodkiem, bo to świetna i ciekawa persona.
Mnie trochę denerwuje, że więcej mówi się o pierdołach, które wygaduje Fury, niż o tym, jak się przygotowuje do Kliczki. A to ostatnie na razie nie wygląda dobrze.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie