Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Tyson Fury
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31






Smile
Fury oficjalnie pozbawiony pasa IBF, zostały WBO i WBA. Ja ciągle jestem zaskoczony takim postępowaniem, IBF pokazuje że twardo przestrzega swoich reguł, a tu jak nic prosiło się o wyjątek z okazji rewanżu z Władimirem. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do unifikacji i Fury weźmie co jego bo pas mistrza świata HW nie może wisieć na biodrach Głazkowa czy Martina.
Nie bede plakal z powodu tej decyzji. Nawet powiem, ze chyba odpowiada mi taki stan rzeczy. Lada chwila to nie Glazkov/Martin, a Joshua zapewne zabierze IBF. Bedziemy wiec miec z tytulem Furego, kogos z trojki Wilder/Szpilka/Povetkin, no i jak mowie Joshue.Wink Nakreca troche interes krzykami, kazdy zaliczy po pare obron i potem zrobia PPV w HW jakiego dawno bokserski swiat nie widzial.
Final Fantasy Smile
Ja mam wolałbym wrońcu jednego mistrza Angry
Ja też, dlatego trzymam kciuki za szybką walkę Fury-Glazkow oraz Povietkin-Wilder i na jesień unifikacje między zwycięzcami.

Choć niestety do Fury'ego może ustawić się Ortiz/Jennings -_-
No to dla mnie IBF w HW zdegradowało się do poziomu BBU czy WBF. Jak Tyson napisał, mogą pisać petycje, zabrać pasy, ale tej nocy nie odbierze mu nikt. Mistrz HW jest tylko 1, reszta to posiadacze pasów.
Dla Tysona pasy to były tylko przekąską przed obiadem
Liczy się tytuł mistrza, w pełnej nazwie i kraśie,
Podobnie zresztą kwitował to wszystko Floyd.
(09-12-2015 02:24 PM)KrychuTMT napisał(a): [ -> ]No to dla mnie IBF w HW zdegradowało się do poziomu BBU czy WBF.
Bo przestrzegają zasad, które sami ustanowili? Ludziom nie dogodzisz. Jak federacje naginają własne zasady - źle, jak się ich trzymają - też źle.
IBF postąpiło zgodnie ze swoimi przepisami, jednak póki mistrz IBF nie pokona Fury'ego to jego prestiż jest równy mistrzowi BBU czy WBF.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Przekierowanie