Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Dmitrij Kudriaszow (Dmitry Kudryashov)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
(29-11-2014 07:16 PM)Hugo napisał(a): [ -> ]Rosja stała się w wadze cruiser niesamowitą potęgą. Lebiediew, Drozd, Czachkijew, Kudriaszow, Gassijew są już znani, ale niedawno objawił się niejaki Jurij Kaszyński (z Syberii), który w 5 walkach ma już 5 zwycięstw przed czasem i to bynajmniej nie z bumami.
Jeszcze niedawno mówiło się, że cruiser to najbardziej jałowa kategoria, a dzisiaj wystarczą reprezentanci samej Rosji aby zapewnić emocje. Do tego jeszcze Usyk. Pytanie czy te tuzy będą bić się między sobą? Na razie Rosjanie unikają walk "bratobójczych", ale ja uważam, że gdyby poszli drogą Anglików i zaczęli organizować swoje odpowiedniki wydarzeń typu Froch-Groves czy Chisora-Fury, to dopiero mieliby eksplozję popularności boksu.
CW, to dzis chyba najlepsza kategoria, ewentualnie bardzo zblizona sportowym potencjalem, i mozliwoscia organizacji kozackich walk jak WW. Nie tak dawno bralem udzial w dyskusji, gdzie jeden kolega nazywal CW zalosna kategria. Argumentem kolejnym, ze kategoria jest slaba, swiadczy fakt, ze w USA CW sie dobrze nie sprzedaje. Nie wiem gdzie ci ludzie maja rozum. Ta kategoria przywrocila mi wiare w zajebiste potyczki na najblizsze kilka lat.
Cruiser to ciekawa kategoria, która niby jest silna ale znowu mistrzowie tacy jak Hernandez czy Huck prezentują bardzo niski poziom, szczególnie Huck. Stąd się bierze pewnie ta opinia o słabej kategorii. Jak ktoś ogląda Hucka notowanego wszędzie na pierwszym miejscu wiszącego na linach przez 2:50 minut za podwójną gardą a 10 sekund przed końcem rundy lecący z cepami ze szczęką do przodu potykając się o własne nogi, no to nie dziwię się, że ktoś widząc takiego zawodnika w roli najlepszego w kategorii może uznać ją za słabą. Cruiser na razie ma bardzo duży potencjał, bardzo duży napływ na prawdę utalentowanych zawodników z kilkoma czy kilkunastoma walkami, wielkie rzeczy dopiero zaczną się tam dziać za rok czy dwa. O ile mistrzowie podejmą wyzwanie, bo wiadomo, Niemcy mają swój świat, a tam jest dwóch mistrzów, Rosja to też oddzielny wydzielony z rzeczywistości świat, więc bardzo możliwe że wszyscy mistrzowie sobie będą żyć w swoich światach i boksować z nie wiadomo kim, a ten cały potencjał w postaci napływu nowych zawodników na nic się zda, bo pasy będą zablokowane.
Na mnie Kudriaszow nie zrobił póki co wielkiego wrażenia. Oczywiście, to dory bokser, bez jakiegoś wyraźnego mankamentu, ale i bez błysku. Sprawia w ringu wrażenie dość leniwego, można to pewnie jednak podciągnąć pod ringową cierpliwość Smile
Dużo lewego prostego, obniżania pozycji, balansu, gdy już używa prawej ręki to jest niebezpiecznie dla przeciwnika. Repertuar ofensywny dość szeroki, często próbuje bić podbródkiem, dużo jabem, sierpów może trochę brakuje. Byłem nieco zaskoczony, że Kurbanow potrafił trafić Kudriaszowa bez wielkiego trudu, a jest to krótkoręki, niewysoki pięściarz o mało sportowej sylwetce. Czekam na poważną walkę Rosjanina, póki co jak dla mnie solidny, ale bez błysku.
Były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze junior ciężkiej ,Francisco Palacios (23-2, 14 KO) wygrał na gali na Dominikanie z anonimowym Sandym Antonio Soto (2-15, 2 KO). Wkrótce ma się zmierzyć ze znacznie bardziej znanym rywalem.
Mam się zmierzyć 28 marca w Rosji z niepokonanym Dmitrijem Kudriaszowem w walce o interkontynentalny pas WBA. Szkoda, że nie przeboksowałem kilku rund - powiedział.
Ciekawa potyczka by to była, Kudriaszow ma petarde, w pięści,Dobre warunki fizyczne, i w dodatku cechuje go duży spokój ringowy, Zdemolował Gomeza,Palacios musi wiedzieć na co się rzuca, z kolei dla Kudriaszowa to będzie poważny test, Wizard w rewanżu z Włodarczykiem pokazał że potrafi przyjąć. .
WP
A nie wiesz na jakiej gali mają walczyć?
Ciekawie, ciekawie, ale Palacios walczy bardzo rzadko, nie sądzę, zeby miał jakieś większe szanse. Może będzie lepszym rywalem niż Gómez i nie skończy tak szybko ? Kurs u buków będzie pewnie coś koło 1.09/5.00 na Rosjanina, tak myślę.
CCC
Nie liczyłbym na takie value na Kudriaszowa Big Grin
Oczywiście, że będzie taki kurs. Przecież nikt nie da 1.01, Palacios to jednak solidny bokser. Przyznasz mi jeszcze rację Big Grin
1.04 to maks jaki widzę na Kudriaszowa.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
Przekierowanie