Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Pablo Sosa vs Enrico Kölling (29-09-2012)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pablo Sosa - Enrico Kölling

[Obrazek: osih2f5w3lmm_t.jpg]

Data:
Miejsce walki: Sporthalle, Alsterdorf, Hamburg, Germany
Stawka walki:
Sędzia ringowy: Ingo Barrabas
Sędzia punktowy 1: Joerg Milke (56-58)
Sędzia punktowy 2: Fabian Guggenheim (56-58)
Sędzia punktowy 3: Wilhelm Vogl (57-59)
Link do nagrania: http://www.dailymotion.com/video/xtzjv9_...ling_sport

1.10-9*
2.10-9
3.10-9
4.9-10*
5.9-10*
6.10-9*

58-57
Zwycięzca: Pablo Sosa

O walce: Profesjonalny debiut uczestnika IO w Londynie (2012), Enrico Köllinga. Argentyńczyk wydawał się łatwym rywalem, a okazał się bardzo trudną przeprawą w debiucie ze względu na swój ofensywny i nacierający styl. Trudno było mi punktować to starcie, ale próbowałem maks. pod Niemca i wyszło mi 58-57 dla Pablo Sosy. Walkę obejrzałem przed sekundą, jak i dwa lata temu na żywo, gdyż gala była transmitowana przez Polsat Sport, więc mam nadziję, że wrzucice swoje karty.
Pablo Sosa ciekawy chłopak. Szkoda, że od razu został rzucony na głębokie wody, bo mógłby coś fajnego w boksie osiągnąć i dać kilka dobrych walk. Kojarzę go głównie z walki z Gutknechtem, gdzie tylko zremisował, choć też chyba powinien wygrać (ale nie mówię tak na 100% bo nie punktowałem). Ciekawy też ma rekord. Tyle samo remisów, co porażek i zwycięstw Smile Ten Koelling widzę za to ładnie pompowany. 16-0, a żadnej poważnej walki...
Na pewno oglądałem ta walkę, ale nic z niej nie pamiętam. Sześć rund nie dużo, jakoś niedługo luknę sobie na to, bo lubię Argentyńczyka.
Przekierowanie