Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kliczko vs Briggs - highlights
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Sporo ostatnio mówi się o Briggsie w kontekście jego ew. walki z Władimirem.
Dla przypomnienia filmik pokazujący najciekawsze fragmenty walki Shannona z Witalijem. Tyle ile przyjął ciosów w tej walce to chyba nawet Wach w starciu Władkiem aż tak nie oberwał...Co by nie mówić Briggs wykazał się nieprawdopodobną odpornością na ciosy - spójrzcie.Briggs podczas tej walki to na bank "wypracował" sobie jakąś chorobę, która ujawni się w przyszłości. Nie wiem, może parkinson bądź coś innego równie nieprzyjemnego.
9:53 Briggs ''No dawaj, no przyje*''. Ten pojedynek powinien zostać przerwany w maksymalnie 10 rundzie. Swoją drogą kilka godzin po walce Briggs pewnie nie czuł twarzy i każde mrugnięcie go bolało. Jeżeli Władimir da mu walkę może go nawet zabić.
Briggs w tej walce zebrał więcej czystych ciosów w jednej 10 rundzie niż taki Hopkins przez całe życie. A rund było 12. To się potwornie odbije na jego zdrowiu. Czy winię sędziego i inne osoby prowadzące walkę, o to że nie została ona przerwana? Oczywiście nie, bo Briggs jest dorosły i w narożniku też miał dorosłych ludzi. To że oni wszyscy byli głupkami to już inna sprawa. Głupki mają to do siebie, że robią sobie różne głupie rzeczy i nie można im w tym przeszkadzać, bo zaburza się wtedy równowagę na świecie. Oni dokładnie od tego są, żeby robić takie głupoty i dopóki szkodzą tylko sobie to nie ma powodu żeby im przeszkadzać.

Chancepe

Ciekawe rzeczy, Robinson na dopingu - i te reakcje "nie przypominam sobie takiej sytuacji" + teatralne kręcenie głową w celu przypomnienia sobie Wink Adwokat diabła z tego pana Wasilewskiego, hehe Wink
(28-01-2015 11:04 AM)Chancepe napisał(a): [ -> ]Ciekawe rzeczy, Robinson na dopingu - i te reakcje "nie przypominam sobie takiej sytuacji" + teatralne kręcenie głową w celu przypomnienia sobie Wink Adwokat diabła z tego pana Wasilewskiego, hehe Wink

Żyrandol i te sprawy ? Wink

Kiedyś były tu bardziej finezyjne bociki Tongue
Co za kasztan usunął mój post?! W jaki sposób łamał regulamin?
Kliczko krótko o Briggsie:

Cytat:Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) robi co może by sprowokować Władimira Kliczkę (63-3, 53 KO) do walki, ten z kolei nie daje się sprowokować i ignoruje jego zaczepki. - Chcę chronić tego faceta - zapewnia Ukrainiec.

- Już to kiedyś mówiłem, więc powtórzę raz jeszcze. Musimy bronić Shannona Briggsa przed nim samym. Rozumiem to, że jest dobrym promotorem swoich walk oraz na swój sposób w tej jego głupocie jest dużo inteligencji. Trochę jednak się w tym wszystkim zatracił - uważa król wszechwag.

- Ten facet przekroczył pewną linię. Cała ta sprawa przestała już być zabawna, a stała się bardziej niebezpieczna. On sam siebie wystawia na niebezpieczeństwo. Chcę więc go bronić przed nim samym. Jasne, kiedyś był mistrzem, ale w tej chwili stracił rozum - dodał Kliczko. źródło
Promocja wrześniowej Walki w Hamburgu, rozpoczęta. Kliczko już zaczyna.
niedawno wypowiadał się tak:Briggs przesadził, ktoś będzie go musiał, naprowadzić na prawdziwy tor.
Postaram sie mu w tym pomóc, dodał z uśmiechem.
Władimir powiedział, że chce walczyć z Wilderem i to jego główny cel i dlatego jest teraz w USA i tam walczy. Po walce w Kwietniu będzie musiał obowiązkowo walczyć z Furym chyba, że anglik zrezygnuje.
Stron: 1 2
Przekierowanie