Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Guillermo Rigondeaux
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Szakal juz tka plany na przyszlosc i wypowiada sie o rewnzu z Donaire w umownym limicie 123 funty i warunek ze w dniu walki Nonito nie przytyje ponad 133 funty.
Pierwszy warunek wyglada zabawnie skoro limit kategorii Kubanczyka to 122, ale druga kwestia brzmi na tyle sensownie ze Nonito nie powinien miec wiekszych problemow. Zostaje kwestia motywacji ( i pieniazkow).

Czytalem gdzies ze niezla pod wzgledem ogladalnosci i wyplaty moglby dac Szakalowi ten caly Frampton gdyby zorganizowac walke w Anglii.
Realne to?
HBO, podobno zrezygnowalo z pokazywania walk Rigo..
Źródło????
Ja słyszałem, że ostatnio bardzo słabo wyglądała oglądalność jego walki ale oficjalnej informacji jakoby była to jego ostatnia wizyta na HBO nie było chyba. Chyba, że coś przeoczyłem.
Mastrangelo
Napisal to jeden redaktor na konkurencji, dlatego napisalem, ze "podobno". Sam bede szukal zrodla tej sensacyjnej wiadomosci.Wink

http://www.badlefthook.com/2013/12/11/52...n-night-of

"There is some debate about what HBO should do with Rigondeaux now, but to me the answer seems fairly simple. Either he fights on undercards and accepts that that's just the way it is, or he doesn't get televised, unless you can get him fights with guys who are the real A-side in terms of the interest, if not the talent. Joseph Agbeko's a good fighter, but has no fan base. He didn't help this at all, and it's not like it was a mystery going into this fight. We knew very well already that Rigondeaux cannot carry a main event without significant help. Even those defending Rigondeaux would have had to admit that."

Wychodzi chyba na to, ze bedzie musial sie zgodzic na undercard, jezeli chce byc pokazywany, ewentualnie musi walczyc z lepszymi niz Agbeko. Jak ktos lepiej rozumie, to niech mi wyjasni ocb.Wink

Tu mam jeszcze cos:
http://espn.go.com/boxing/story/_/id/101...p-fighters

"I'm very torn, I have to say. I was expecting more from him," Hershman said. "This is one where you listen to the fans. The fans voted by turning off the channel. At the end of the day we're a TV network and we have to please our subscribers. If they're not interested we have to respect that. In the right match maybe there will be another opportunity, but it's not something getting done in the near future. I have tremendous respect for what he does but it's not something our subscribers responded to."
Niech dadzą mu 3 rywali, albo więcej żeby pokonał ich jeden po drugim to może wtedy się zwiększy zainteresowanie Big Grin

A tak na serio to jak dla mnie może walczyć na Undercardzie byleby walczył częściej bo za dużo przerw ma.
@Tar-Ellendil
I tak ludzie by marudzili, że było nudno, bo walczył z nimi po kolei a nie wszystkimi na raz Big Grin

Co do braku pojedynków Kubańczyka na Hbo, to nie zdziwiłbym się bo jak wiadomo niewielka część ludzi docenia jego niesamowity sposób boksowania. Oczywiście przeciwko Rigondeaux powinni wychodzić bokserzy z absolutnego topu, ale prawdopodobnie nawet to nie zmieniłoby jego odbioru, bo mało kto może realnie zaszkodzić.
Teraz Mares gadal ze chcialby z nim walczyc po Santa Cruzie. Fajnie ze sa tacy chetni Tongue

Co do HBO to juz jest notka na glownej, mnie taka decyzja nie dziwi ale mysle ze undercard to doskonala opcja. Grunt zeby Rigo toczyl 3-4 walki rocznie a nie 1-2, choc z drugiej strony on to moze walczyc do 40tki na luzaku.

Jak sie dorobie wlasnej TV to obiecuje ze nastepce Rigo bede pokazywal za darmo w najlepszym czasie antenowym bez reklam, o!
Walki z udziałem Rigondeaux mogą być ciekawe do oglądania, pod warunkiem, że jako rywala dobierze mu się szybkiego, silnego i agresywnego swarmera, który będzie go ganiał po ringu i od czasu do czasu dopadał gdzieś przy linach. Wtedy nie będzie to tak jednostronne i nudne widowisko.

Idealny w tej roli w super koguciej byłby Kiko Martinez, nieźli - Carl Frampton i Leo Santa Cruz, natomiast w piórkowej - Orlando Salido, Jorge Arce i Jewgienij Gradowicz.
Tylko że teraz jest taki problem, że nawet jeśli walka będzie interesująca, to ludzie i tak jej nie obejrzą, ze względu na to, co miało miejsce ostatnio. Rywalem Rigondeaux, musiałoby być duże nazwisko, dzięki któremu można by jakoś zachęcić ludzi do oglądania walki. Jakby tu pokazał się z dobrej strony to wtedy można by go wystawić na któregoś z tych, których @Hugo wymienił. Jeżeliby Mares'owi udał się najbliższy rewanż, to ich walka według mnie całkiem nieźle by się sprzedała.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Przekierowanie