Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Guillermo Rigondeaux
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Nie no, przecież Guillermo potrafi być wybuchowy. Czasem nawet za bardzo, nokautując głową rywali w pierwszej rundzie Wink

Możliwe, że nie był przygotowany na jakieś fajerwerki. Z drugiej strony ja mu tam nie będę zarzucał czegokolwiek skoro wygrywa 100-90.
Po pierwsze to on chyba został zakontraktowany na niedługo przed walką, nie? Widać że nie był w optymalnej formie, dużo pudłował, kontry mu nie wchodziły więc nawet za dużo nie próbował. Przeciwnik też niezachęcający do większego wysiłku. Dlatego jedynym sposobem na to żeby Rigondeaux wyglądał w ringu atrakcyjnie jest wyciśnięcie z niego 100% poprzez konfrontowanie go z jak najlepszymi przeciwnikami, który będą stanowić jakieś zagrożenie i zmuszać Rigo do wysiłku.
Cytat:Po pierwsze to on chyba został zakontraktowany na niedługo przed walką, nie?

Tydzień Wink
Nic dziwnego, że to wyglądało jak sparing bo de facto na takim etapie przygotowań Rigo ciągle jest.
Może i racja ale nawet jak na jego styl pokazał za mało swoich typowych myczkòw,
Jakość rywala moim zdaniem trochę u Szakala wywołała brak motywacji, ..
I tak to wyglądało, pokazał mu wielką różnicę w technice jaka ich dzieli lecz
mógł go bardziej jeszcze ośmieszyć, .
Dopisać sobie ko do rekordu, .
No jak zrobił jeden unik rotacyjny w taki sposób, że Drian wpadł w liny to już szkoda gadać Wink

Byle zaboksował w ciągu 3-4 miesięcy z kimś z top10 super koguciej, a będzie w porządku. Niestety póki co ani widu, ani słychu rywala.
(23-11-2015 09:19 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]No jak zrobił jeden unik rotacyjny w taki sposób, że Drian wpadł w liny to już szkoda gadać Wink
No właśnie kilka takich unikòw to dla niego" jak już prezentuje taki styl" to za mało
jak na tle takiego rywala, z Donaire jego praca nóg mnie osłupiała,to wyglądało kapitalnie
to już nawet mój kumpel laik był zachwycony, .
Nie ma co tu dużo pisać, mało miał motywacji w ringu jak spotkał się z takim
średniakiem,.


To można zrobić z nudziarzem takie hajlajtsy?
I on w ogóle tak często nokautuje? No nie wierzę Big Grin

https://twitter.com/RigoElChacal305/stat...5897440256

Rigo i Santa Cruz przy choince na gali Univision - telewizji hiszpańskojęzycznej.
Nie widziałem, ze Santa Cruz jest aż tak wysoki.
Rigondeaux wrócił do trenera Pedro Diaza, rozstając się tym samym Jorge Rubio.
Jednocześnie w Sylwestra zakończyła się umowa Kubańczyka z dotychczasowym promotorem co miejmy nadzieję przełoży się na trzy pojedynki w 2016. Smile
(08-01-2016 08:22 AM)Gogolius napisał(a): [ -> ]zakończyła się umowa Kubańczyka z dotychczasowym promotorem
Wymowne jest to, że ani Arum, ani Oscar, ani bóg Haymon nie byli zainteresowani Rigo ani Wardem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35
Przekierowanie