Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Stevenson vs Suchocki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
19 grudnia dojdzie w Quebecu (Kanada) do ciekawej gali z udziałem kilku niezłych bokserów. Walka wieczoru to kolejna obrona pasa WBC w kategorii półciężkiej przez Adonisa Stevensona - jego rywalem będzie Suchocki.
Obóz mistrza jest krytykowany za rywala, ale chyba bardziej z powodów marketingowych niż sportowych. Z czołówki 175 funtów Stevenson mógłby bić się z Hopkinsem i Kovalevem, którzy walczyć będą między sobą oraz z Pascalem - hitowy kanadyjski pojedynek miałby odbyć się na początku 2015 roku.

Na undercardzie zaprezentuje się jedna z największych rewelacji w boksie zawodowym, Artur Beterbijew który po demolce na Cloudzie (4x deski w 4 minuty) zmierzy się z Jeffem Pagem Jr. o którym mogę napisać tylko tyle, że jest niepokonany.

Z kolei Kevin Bizier poszuka wygranej nad Ionutem Dan Ionem - będzie to rewanż za zwycięstwo Iona, a jednocześnie elimiator do pasa IBF w półśredniej (ma go Kell Brook).

Ostatnim ciekawym nazwiskiem w undercardzie jest Andre Dirrell, ale on rywala jeszcze nie ma.
Walka główna to żadna rewelacja, bo Stevenson jest zdecydowanym faworytem. Ciekawa natomiast będzie na pewno konfrontacja Beterbijewa z Page'em. Amerykanina nigdy nie widziałem w akcji, ale bilans wskazuje, że to nie jest jakiś leszcz. Poza tym bardzo będę kibicował Jo Jo Danowi w walce z Bizierem. Rumun to kolejny (podobnie jak do niedawna Bundu) niedoceniany bokser o świetnej technice.
Czyli jak mniemam status obowiazkowego pretendenta do Brooka nie jest nad wyraz?
Milo ze wyplywaja swieze twarze a wsrod federacji jest taka IBF, ktora najpierw pozwolila dopchac sie do walki o pas Anglikowi, a teraz szanse na pas moze miec Rumun. Smile
Zobaczymy jak wypadnie Stevenson bo w tym wieku równie dobrze może być równia pochyła chyba, że ma geny Hopkinsa. Kibice supermena będą zawiedzieni, gdy walka zakończy się na punkty.
Przekierowanie