Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Arreola, Trout, Mora, Banks, Tarver jednego wieczoru? Świetna gala w Kalifornii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Na tej gali wystąpi też chyba Ahmed Elbiale (Egipt, waga półciężka). Widziałem go raz, ale sprawił na mnie wrażenie dużego talentu. Chrisa Arreoli nie ma w aktualnej rozpisce Boxrecu. Są za to dwumetrowi prospekci HW Dominic Breazeale i Gerald Washington. Szkoda, że nie przeciwko sobie.
Czeka ktoś na tą galę dziś w nocy, czy sobie jednak odpuszczacie? Smile
To dzis? Mialem wlasnie spac, a teraz mam dylemat.Tongue Chyba odpuszcze, rano mam wizyte zaklepana u prywatnego lekarza. O ktorej gala?
Od 4:00 pierwsze streamy się zaczynają. Nie wiem jakie walki od wtedy będą nadawane.
Banks z Tarverem już walczyli?
Nie, Cave - Escandon teraz, po nich jeszcze kilka walk do Banks - Tarver.

O kurwa, ale wyruchali Cave'a! Wałek roku póki co. Na mojej karcie 120-108 Cave, sędziowie SD dla Escandona wymyślili. Aż Teddy Atlas eksplodował... Dramat i skandal!

117-111 Escandon ConfusedBlushAngryDodgyHuhHuhHuhHuhHuhUndecidedSleepyConfusedBlushAngryHuh

[Obrazek: 7kme6c.jpg]
Tarver 7 TKO. Kto nie oglądał nie musi nadrabiać zaległości. Kawał nudnego boksu, aż się dziwię, że to przetrwałem bez uśnięcia Smile W zasadzie warto zobaczyć tylko samo zakończenie. Nie spodziewałem się nokautu na Banksie, jednak Tarver nie pokazał nic wielkiego. Jedna walka z gościem, któremu choć trochę zależy i może być różnie.
Tarver vs Banks - plik niepubliczny, trzeba kliknąć w link, nie znajduje się w wyszukiwarce youtube
https://www.youtube.com/watch?v=cjWENXgC...e=youtu.be
Myślałem, że Banksa chociaż coś zostało, no ale...
A jak tam Trout i Arreola? Glowna chyba spi :<
kurde gale w czwartek, kto to widzial...

A Banks to niech sie skupi na trenowaniu Kliczki, szkoda go, ale ewidentnie sie posypal.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie