Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Gennady Golovkin (c) vs Martin Murray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(14-02-2015 09:10 PM)Melvin napisał(a): [ -> ]Teraz dwa nudne tygodnie a za tydzień KSW 30 z wreszcie dobrą rozpiską na otwartym Polsacie,Gołowkin z Murrayem,i nawet od biedy można by było na Abrahama ze Smithem popatrzyć Big Grin walka wieczoru w Monako ma zacząć się około północy więc liczę że do tej pory Konfrontacja się już skończy.

Jeden tydzień nudny, Gienia-Murray w tę sobotę. Smile 21 luty
Nawiązałem do postu @Gogoliusa i miałem na myśli także zeszły tydzień.
@Melvin,no tak rzeczywiście tak to wygląda, sorry,poprostu po 4 głębszych po kolacji mi się litery zmywają przed oczymaWink
No coś ostatnio często ci się te literki zmywają Big Grin
to wszystko tak na szybko wiesz,mam otwarte kilka stron o Boksie i tak bywa, zdarzyło mi się napisać komentarz po Polsku na Niemieckim Portalu Bokserskim,Big Grin ostatnio
Już tylko 2 dni Smile





Walka ròwniez na niemieckim kanale satelitarnym SAT1, z Astry.19.2 Zawsze na tym kanale pokazują GGG, i ja się cieszę bo nie mam C+,,
Kurde. Od paru dni się zastanawiam czy wstawać na tą walkę czy nie, a to przecież jest w podobnej strefie czasowej i transmisja zaczyna się o 21.30. HehSmile
WP
Myślisz, że mając ustawioną anteną na hotbirda (CP) złapię tą galę?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie