Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Braehmer - Głażewski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Chciałbym napisać, że dawno nie widziałem na tym poziomie takiej żenady, ale wtedy przypomniał mi się Wawrzyk i KołodziejWink

Nie pojmuję, jakim cudem promotorom opłaca się w takie "talenty" inwestować?
Opłaca się, bo Polacy to debile i będą płacić. U nas jest tyle możliwości zostania "przyszłym mistrzem świata", że nie ma problemu.

A tak przy okazji, to czemu nikt jeszcze nie założył tematu do tej walki w dziale punktacji? Może Paweł prowadził na punkty?Big Grin
Krzych, pisałem już o tym. 10 minut po walce "Mamy nowy temat do punktacji walk" ahahahahhaa Big Grin

Dzisiaj się naśmiałem chyba za następne 10 lat ;D
Wstyd mi, bo zawiodłem Polaków, słychać było moich rodaków na sali, bardzo ich przepraszam - dodał pięściarz z Białegostoku, który w sobotę przegrał po raz trzeci jako zawodowiec.

Przynajmniej tyle.
Może rewanż z Roy Jonesem o pas WBU ?
Dopiero dziś obejrzałem tą "walkę"...
Najlepszym komentarzem niech będzie brak komentarza.
To są dopiero jaja usprawiedliwiać zawodnika że mógł szybko paść bo dostał na punkt poczym cisnać z niego beke ze przegrał szybko.
Proponuję zmienić tytuł tego tematu [działu] ma: Braehmer - Głażewski dla KKKoneserów

a "Głaza" Głażewskiego na "Szklarza" Szklarzewskiego.
Rsc
Powiedz ze Cie boli ze tyle natrollowali bez Ciebie.
Zastanawia mnie jak musi się czuć facet który po 21 latach boksowania przegrywa w 43 sekundy. To chyba średnio wysportowany gość z ulicy pobiegałby z minutkę zanim by padł Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie