Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Donaire vs Walters
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nonito Donaire vs Nicholas Walters / WBA super world featherweight title
[Obrazek: Donaire-vs-Walters.jpg]
Już za tydzień 18 października odbędzie się gala w StubHub Center, Carson,stan California
na której odbędą się dwa pojedynki o Mistrzostwo świata:Gienadij Golowkin vs Marco Antonio Rubio(stawką pasy WBA Super, IBO i
tymczasowy WBC w kategorii średniej.)
Nonito Donaire vs Nicholas Walters(waga piórkowa o pas WBA super world)
Moje pytanie oczywiście dotyczy drugiej walki wieczoru,Mianowicie, jak myślicie jaki przebieg będzie miała ta walka, i jakim rozstrzygnięciem się zakończy?
Obawiam się trochę o Formę Nonito, , który w ostatnich dwóch pojedynkach zanotował swoje dwa najsłabsze występy w przeciągu ostatnich kilku lat(pomijam walke z Rigondeux)
w rewanżu z Darchinyanem do momentu nokautu przegrywał na punkty, w walce z Veteyeką też to nie wyglądało za dobrze,w prawdzie Donaire posłał na deski Veteyke, to pozostał niesmak po tej walce która zakończyła się już po 4 rundzie, za sprawą kontuzji Nonito., nie będę już tu wspominał o kontrowersjach, Donaire ostatnio zatracił spryt, i jego Firmowy Lewy śierpowy już tak nie kąnsa, jestem ćiekaw jak poradzi sobie na tle tak dużego rywala jakim jest Walters, Nonito nigdy nie przegrał przed czasem, i radził sobie z puncherami, ale Walters jest bardzo groźny, pokazała to dobitnie walka z Wściekłym bykiem z Armeni, którego zdemolował..
Kolego - prośba, zmniejsz sygnature!
Mój typ-Walters przed czasem.
Mimo iż Flash nigdy nie przegrał przed czasem to tu mam takie że niedoceniany Walters go poprostu wykończy.
Temat o walce już istnieje jako "Carson 18.10.2014".

Zamykam temat w takim razie, Sander
Przekierowanie