Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Marco Huck
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Ostatnie 3 rundy dla Kuczera. Ogółem 115-113/115-112 Huck
ostatnia dla kuczera .za nic praktycznie, bardziej aktywny, szedł do przodu.

Końcowa punktacja :Huck 117 :111 Kuczer . UD-Marco Huck
U mnie 119-111 dla Hucka.
117-111 Huck, pojedynek nie porwał delikatnie mówiąc, Kuczer słabiutko.
UD- 117-111, 118-109, 117-111 ....Marco Huck.

tak jak wyszło mi i Martinowi na karcie, słaba walka i nudy.

Dwie rundy Kuczer zaledwie wygrał,.
Kuczer mnie bardzo, bardzo zawiódł. Co do Hucka to chyba Głowacki mu boks z głowy wybił. Lepszy już nie będzie. Wątpię aby odzyskał swój pas, choć kto wie, może z Bellew?
Bellew jakby na niego poszedł od początku to by go skończył .do 4 rundy.
Ale Huck mały przy Władimirze Smile
Kuczer nie wykorzystał szansy na pokonanie rywala przed czasem. Fizycznie nie ustępował Huckowi, a technicznie był (teoretycznie) lepszy. Jednak brakło mu doświadczenia, cwaniactwa i taktyki, a także takiej zaciekłości jaką ma np. Głowacki. Boksował jednostajnie, podczas gdy zrywy Hucka robiły wrażenie i decydowały o wygranych rundach. Jednak to Kuczer częściej trafiał czystymi ciosami, a cepy Hucka szły na gardę lub w tył głowy. Z długich wymian zwycięsko wychodził Ukrainiec, ale nic z tego nie wynikało, bo nie umiał przycisnąć, a Huck umiejętnie klinczował. 117:111 dla Hucka może być, chociaż ja widziałem 4 wygrane rundy Kuczera na pewno i ze dwie remisowe.
Teraz stawiam ważne pytanie. Co dalej z Huckiem? Będzie jeszcze próbował coś ugrać w cruiser (nie sądzę, aby dał radę) czy przejdzie do królewskiej dywizji dorobić na emeryturę?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie