Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Perspektywy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Rozmawiałem dziś z Michałem Syrowatką, pojawiły się ostatnio głosy, że ma boksować w Anglii, więc zadzwoniłem. O walce na Wyspach nic mówić nie chciał póki co, ale za to ciekawie powiedział o walce z Chudeckim. Pierwsze słyszę, że Chudecki ma szklankę, w amatorce miał wiele razy tańczyć po jego ciosach, a nawet rezygnować z walki na sparingach :O
http://www.boxing.pl/forum/newsy/31696-s...towaa.html
Izuagbe Ugonoh będzie sparował z Władimirem Kliczką. Myślę, że to może być dla niego pouczające.
To na pewno mu się przyda, ale tempo rozwoju Izu i brak pomysłu na karierę może niepokoić. W 2011 walczył 4 razy, w 2012 - 2 razy, w 2013 - 1 raz, w 2014 - 1 raz, w 2015 -?. Na podstawie jego dotychczasowych pojedynków trudno nawet ocenić, czy ma talent do boksu, czy też tylko jest duży i silny. Myślę też, że w jego przypadku wyjazd z Polski to był błąd. Jako polski czarnoskóry bokser w Polsce zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie i emocje (w większości na pewno pozytywne), co będzie też miało przełożenie na kasę. Jako jakiś tam czarnoskóry bokser w USA, czy gdzie indziej będzie tylko anonimem jednym z wielu tysięcy.
Izu Ugonoh 13 czerwca będzie walczył z jakimś mega bumem Juniorem Pati. Nie wiem, czy coś jeszcze z chłopaka wyrośnie. Po co mu walki z aż tak słabymi przeciwnikami?
Wiesz Wilu,chłopak zmienił kategorie,team.dociera się.Szans na mistrza nie ma ale titleshot-kto wie :v
A więc mam nadzieję, że się dotrze. To już chyba ostatni dzwonek dla niego...
Zalezy na co liczy...
Jednak nie Junior Pati ale mega olbrzym Julius Long będzie rywalem Ugonoha 13 czerwca na gali w Palmerston North w Nowej Zelandii. Gość ma niesamowity zasięg ramion, który wynosi aż 229 cm. Confused Big Grin Gość jest niby bumem, bo przegrał o jedną walkę więcej niż ich wygrał ale wydaje mi się, że dla Izu może być niewygodny. A zresztą. Ktoś coś może o nim powiedzieć więcej? Jak widzicie starcie Polaka z tym Nowozelandczykiem?
(01-06-2015 10:58 AM)Wilczekstepowy napisał(a): [ -> ]Jak widzicie starcie Polaka z tym Nowozelandczykiem?
Izu nie jest Polakiem!

A co do walki, pewnie decydująca będzie (jak podejrzewam) ociężałość olbrzyma.
Izu na pewno jest bardziej Polakiem, niż Julius Long Nowozelandczykiem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Przekierowanie