Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Carlos Takam vs Tony Thompson (2014-06-06)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Carlos Takam vs Tony Thompson

[Obrazek: Takam-vs-Thompson-un-combat-qui-promet-d...review.jpg]
Data: 2014-06-06
Miejsce walki: Palais des Sport Marcel Cerdan, Levallois-Perret, Hauts-de-Seine, France
Stawka walki: vacant WBC Silver heavyweight title
Sędzia ringowy: Jose Guadalupe Garcia
Sędzia punktowy 1: Robin Dolpierre 117-111
Sędzia punktowy 2: Barry Lindenman 119-109
Sędzia punktowy 3: Daniel Van de Wiele 117-111
Link do nagrania: http://www.youtube.com/watch?v=tTqxnfy323A
O walce: Całkiem niezła walka, szczególnie w pierwszej części dystansu. Takam to jest facet z niesamowitą kondycją. Jest w stanie przez 12 rund przeć do przodu i wyrzucać mnóstwo ciosów, ma twardą głową i solidne uderzenie - czyni go to pięściarzem groźnym dla każdego. Uważam, że ze swoim stylem bardziej odpowiada mu walka z równymi sobie wzrostem niż z wielkoludami jak Grant czy Thompson, uderzenia pod górę to nie to samo co sierp z pełnym skrętem. Thompson póki miał siły, to prezentował się nieźle. Niestety z czasem pozwolił się zbyt mocno zdominować i samemu zapomniał o zadawaniu ciosów. Carlos musi popracować nad precyzją, bo mnóstwo jego ciosów lądowało na gardzie rywala. Jakby jednak nie było - Takam wygrał prezentując żelazną kondycję i upór w ofensywie. Thompson to obecnie "pykacz" którego źle się ogląda. Walka Powietkin vs Takam to może być niezły tartak.

Takam vs Thompson
1.10-9*
2.10-9*
3.9-10*
4.9-10*
5.10-9
6.10-9
7.10-9
8.10-9
9.10-9
10.10-9
11.10-9*
12.9-10
- - - - - -
117 - 111 Takam
Ja to w tych ostatnich walkach Thompsona,nawet z Pricem czy z Solisem to ja miałem wrażenie że go ktoś na siłe pchał do tego ringu
Przekierowanie