Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Lucas Browne vs James Toney (2013-04-28)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Lucas Browne vs James Toney

[Obrazek: 167704464_8.jpg]
Data: 2013-04-28
Miejsce walki: Convention & Exhibition Centre, Melbourne, Victoria, Australia
Stawka walki: vacant World Boxing Foundation heavyweight title
Sędzia ringowy: Ignatius Missailidis
Sędzia punktowy 1: Andrew Campbell 117-111
Sędzia punktowy 2: Samantha Bulner 119-109
Sędzia punktowy 3: Malcolm Bulner 120-108
Link do nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=7PtXc-Zumlo
O walce: Oglądam dużo walk wagi ciężkiej ostatnio i trafiłem też na ten pojedynek. Według niektórych Lucas Browne to szeroka czołówka wagi ciężkiej, więc wiązałem z tym starciem jakieś tam nadzieje, ale jak się miało okazać było to naiwne z mojej strony Smile
Browne czysto boksersko jest bardzo słaby. Oczywiście potężna postura, momenty agresji w ataku i warunki fizyczne czynią go kimś kto może być groźny dla czołowych pięściarzy tej kategorii, ale technicznie i boksersko to jest to poziom bardzo przeciętny. Postawy Toneya nie będę komentował, bo wiemy jak on ostatnimi czasy "boksuje". Walka raczej słaba z kilkoma momentami humorystycznymi (upadki Toneya) Wink
Nie widzę Browna w starciach z czołówką.

Browne vs Toney
1.9-10*
2.10-9
3.10-9*
4.10-9
5.10-9
6.9-10
7.10-9
8.10-9
9.10-9
10.10-9
11.10-9
12.10-9
- - - - - - -
118 - 110 Browne
Porażke z Brownem da się jeszcze przeboleć,gość jest niepokonany i dość wysoko notowany,dla mnie gwoździem do trumny była ta porażka z Gavernem w Prizefighterze.Swoją drogą James wraca w sobote i walczy z Bachtowem
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie. Toney ma tutaj taki bebzon, że stojąc i patrząc w dół nie widział stóp. A z Bachotowem to ja nie wiem jak on sobie wyobraża walkę, to jest bardzo solidny zawodnik. Na pewno lepszy od Gaverna.
Na boxrec jest napisane, że Toney jednak nie zawalczy na Łotwie. Zastąpić ma go Airich.
Był jakiś czas temu temat walki Toney-Jones Jr. ,szkoda że nie doszło
Przekierowanie