Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Ogrywamy bukmachera - zabawa kubali
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Możecie podać mi linki do wirtualnej bukmacherki?

Ja mam na razie takie:

http://www.oddschecker.com
https://www.bet-at-home.com/pl
http://sports.williamhill.com/bet/pl
https://www.sts.pl
Przed chwilą BOKS przypomniał mi istnienie Fortuny: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/
Najbardziej popularny bWin? Smile

bedoes22

Ja od siebie mogę również polecić LvBet . Młody serwis z polską licencją więc można grać w pełni legalnie Smile Recenzji własnej wystawiać nie będę bo sam korzystam z tego buka dopiero od 3 tygodni, obstawiałem głównie Australian Open 2017. Mogę powiedzieć, że kursy są w porządku, wszelkie kwestie związane z płatnościami również, ogólnie nie ma się do czego przyczepić Smile Jako ciekawostka - chyba pierwszy polski buk z ofertą e-gaming Smile
Rok nie grałem u buka... Coś byście zmienili, dodali, poprawili? Tongue

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...=hide_code
Ja dałem na Kalengę pts. Walka dla mnie takie mniej/więcej 50:50, a kurs wyższy. No ale ja ostatnio w boksie słabo trafiam. Big Grin
Gracheva bym nie stawiał, bo nie wiem czy jest rozbity i padnie po pierwszym mocniejszym ciosie czy faktycznie przewalczy cały dystans.
Ja mocno widzę KO Abella na Adamku, ale niestety kurs systematycznie spada i chyba już nie wzrośnie ponad 2.9. Sad

Ogólnie wątpliwy kupon kubala. Ostatnio natrafiłem na jakiś filmik na YT, w którym koleś mówi "Jak ograć buka" i mówi, że na kuponie powinniśmy dawać 3-4 typy koło kursu 1.50 i wtedy mamy realną szansę wygrać. A takie tasiemce, to wejdzie jeden na 100 i w końcowym rozrachunku zawsze jesteśmy stratni.
Ostatnio jestem na plusie, grając właśnie po kilka spotkań (włączam w to hit dnia / superofertę) i nie że jakoś ostro siedzę np. w piłce. Wystarczy przejrzeć tabelę, formę i można spokojnie trafić.
Balski na pkt tu nie jestem pewien czy nie będzie nokautu, Wierzbicki z Żeromińskim tu może się dziać pamiętając ich pierwsze starcie, no i Masternak z Kalengą poszedłbym raczej w kierunku obstawienia, że potrwa to pełny dystans niż zwycięstwo jednego czy drugiego.
Oczywiste, że wątpliwy kupon! Ale czasami, jako ten #janusz_bukmacherki, można postawić raz na rok kupon AKO pierdyliard i liczyć na łut szczęścia Big Grin Systemy, jak ogrywać buka to znam chyba wszystkie i powiem ci tak, nie ma idealnego... Mnie się najlepiej sprawdzał taki, żeby grać kupony AKO 2.01-3.00, najlepiej single. Weszło 1/2 było się na plusie. I żelazna zasada - zero piłki nożnej! Big Grin Ale żeby bawić się na poważnie, mieć z tego jakieś regularne zyski, trzeba wpłacić przynajmniej te 1000 zł. I jest to do zrobienia, zdarzały mi się miesiące, że potrafiłbym się z tego utrzymać. No, ale obecnie jestem w stanie spoczynku, na emeryturze bukmacherskiej Tongue

Co do walk. Balski - Graczew też się zastanawiałem mocno, ale jestem zdania, że walka pójdzie na punkty. Oglądałem Denisa z Szello (myślę, że nie jest słabszym pięściarzem od Adama) i Rosjanin nie był tam nawet zagrożony, toczył równy, twardy bój. Nie wiadomo tylko, w jakiej przyjedzie formie, bo jeśli w takiej jak ostatnio na Węgry, to nie widzę podstaw, żeby oczekiwać od Balskiego nokautu. Tym bardziej, że Polak wraca po paskudnej kontuzji.
Natomiast o Masternaka i Wierzbickiego jestem jakoś wyjątkowo spokojny. Aktywny Mateusz spokojnie jest w stanie dość łatwo ograć Kalengę, a jestem pewny, że nie popełni już błędów z pierwszej walki. Z kolei Wierzbickiego cenię zdecydowanie bardziej niż Żeromińskiego i myślę, że powinien pokazać, iż pierwsza równa walka to tylko wypadek przy pracy.

No zobaczymy jak to będzie. Jak sobie tak teraz patrzę, to niepotrzebnie dawałem ten over rundowy w walce Tomka.
(20-04-2018 10:24 AM)kubala1122331 napisał(a): [ -> ]Oczywiste, że wątpliwy kupon! Ale czasami, jako ten #janusz_bukmacherki, można postawić raz na rok kupon AKO pierdyliard i liczyć na łut szczęścia Big Grin

Tak mi się przypomniało. Big Grin
[Obrazek: comment_q5FmFYubvBNEIp4d4GQKBUNgpGUJ4aIe.jpg]
To ja dodający over rundowy w walce Adamka Big Grin
Też postanowiłem skorzystać z okazji i coś zagrać, zwłaszcza że ofert z boksu jak na fortune jest wyjątkowo duzo na ten weekend.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...&kind=MAIN

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna...&kind=MAIN
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie