Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Kto jest księdzem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Temat pół żartem, pół serio Big Grin

@RedHawk zarzucił dziś newsa, że wśród forumowiczów grasuje ksiądz Tongue
Zarządzam głosowanie tak dla beki - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi czy coś.

Mogę wstawić tylko 9 nicków + "ktoś inny". Pomijam @RedHawka, @kubalę i @Pakmana - to młode chłopaki, często gadają o studiach, akademikach itd Wink choć jak ktoś ma jednego z nich na myśli to oczywiście klika "ktoś inny" Big Grin Nieumieszczonych przepraszam, ale ograniczenia ankietowe zdecydowały Smile

Kurde mogłem @Matysa jeszcze dopisać Big Grin
A ja? Mój faworyt to RSC-2 Smile
Właśnie o Tobie wspomniałem w głównym poście Wink Nie sposób zapamiętać wszystkich, a miejsc tylko 9... Oczywiście w komenatarzach możemy sobie dyskutować o kim kto chce Tongue
(14-05-2014 07:22 PM)Sander napisał(a): [ -> ]Pomijam @RedHawka, @kubalę i @Pakmana - to młode chłopaki
Usuń też Krycha. On też jest za młody na seminarium.

Osobiście myślę, że RedHawk po prostu chciał wsadzić kij w mrowisko i puścił kaczkę dziennikarską. Jeżeli jednak faktycznie na forum grasuje pedof... eee... ksiądz, to obstawiam pyrę90.
Ankieta wielokrotnego wyboru Big Grin
Metzger. Big Grin
Jeśli już ktoś to Hugo, RH pewnie ma takie info z redakcji, a Hugo jakiś czas był "związany" z redakcji i nie był już najmłodszy z tego co wiem.
Ktoś z nas księdzem??? hehe
Zaznaczylbym Hugo, ale on chyba pisal cos dziecku kiedys.. zostaje Metzger.
@kubala
Niech Cię gęś kopnie, lewą nogą w prawy pośladek Big Grin

A tak w ogóle to nie ma zdecydowanego faworyta Tongue
@Hugo dostał mój głos, i @pyra90 - ale on za mało się udziela by to wyczuć Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie