Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Jose Benavidez
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: BenavidezJr..jpg]

Jose Benavidez(19(KO 14)-0-0), to kolejny mlody "wilczek" na ktorego trafilem calkiem przypadkiem studiujac kariere Frankie Gomeza. Poswiecilem wiec troche czasu i poogladalem sobie jego walki tego dzieciaka. Benavidez, obecnie walczy w WW, co polaczeniu z jego warunkami fizycznymi(jak podaje boxrec wzrost 180/zasieg 185)daje mu w wiekszosci walk swoisty handicap. Nie robie z tego "gnojka" niemal niewyjetego mistrza jak ze Spence, czy Verdejo, ale jezeli chodzo o szeroka, byc moze scisla czolowke to Jose sie nadaje jak malo kto. W kazdym razie szans by w przyszlosci wywalczyl tytul mu nie odbieram.
Nie wiem do konca jak wyglada jego sytuacja w narozniku. Na kilku walkach byl w roli trenera Roach, a na innych go nie bylo(byc moze byl zajety swoimi najwiekszymi gwiazdami). Ponizej wrzucam kilka walk utalentowanego Amerykanina, moze ktos jeszcze sie skusi o ile go nie widzial wczesniej.

Jose Benavidez vs Josh Beeman (26.06.2010)




Jose Benavidez vs Dedrick Bell (17.09.2011)




Jose Benavidez vs Javier Loya (04.08.2012)
https://www.youtube.com/watch?v=7Dgo4-Qg0jI[/video]

Ciekawy sparing z wspomninaym w temacie Frankie Gomezem(16(KO 12)-0-0). Nie bede zaskoczony, jak ci dwaj spotkaja sie kiedys w walce o tytul.




Jose Benavidez vs. Shawn Porter(sparing)


Benavidez, pokonal po 6rundach stosunkiem glosow 3x 60-51 Angela Hernadeza. Walki jeszcze nigdzie nie znalazlem, ale bede mial na uwadze zeby dokleic ja do tematu.Wink
Ciekawy chłopak,w Tale of the tape nawet podają 182 cm wzrostu,ale patrząc na boxreca to w ostatniej walce ważył już ponad 150 funty,więc może docelowo być 154.Zapowiada się nieźle,wydaje się opanowany,szybki i mocno bijący.Czas pokaże.

Chciałem obejrzeć jego jakąś dłuższą walkę,nawet jest na Dailymotion walka z Pavelem Mirandą na całym dystansie,niestety jak ją włączam to mi komp się zawiesza...dziwne bo inne filmiki z Daily mi normalnie chodzą.
Przekierowanie