Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Adamek w polityce - kit czy bronienie chrześcijańskich idei?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W polityce jak w boksie, jeśli chcesz wygrać musisz o to walczyć. Treść popularnego sloganu reklamowego sparafrazował ostatnio nieco Tomasz Adamek. Pięściarz z Gilowic zasilił szeregi Solidarnej Polski. Mało tego. Zbigniew Ziobro namaścił go na miano lidera śląskiej części eurokandydatów prawicowej partii. O co ma w Brukseli bić się jeden z najwybitniejszych polskich bokserów? – Jestem stuprocentowym katolikiem. Zabijanie dzieci jest przeciw Bogu. Będę bronił życia - te słowa niczym mantrę powtarzał „Góral”.

Gołota krytykuje odważny ruch Adamka. Zdaniem „Andrew”, 37-latek powinien najpierw zrobić coś dla własnego regionu. - Mógłby być sołtysem albo wójtem. Wykazać się, a potem kandydować do Parlamentu Europejskiego – podkreśla brązowy medalista z Seulu.
http://sporteuro.pl/sport/publicystyka/1...ml?start=1
To zwykły skok na kasę pod przykrywką ''bronienia kościoła'' , zwalczania homoseksualizmu, aborcji itd. Adamek tracąc sponsora już żałuje, że to zrobił.
Znajdzie sobie nowego wśród zagorzałych przeciwników homoseksualizmu i tych tam wszystkich od "Gdzie jest krzyż?!" Big Grin Może Natanek go będzie sponsorował z kolekty. Ale znowu Adamek w walce z Kliczką miał jaskrawo czarne spodnie z diabelsko pomarańczowymi elementami więc kto wie czy nie uzna, że coś się z Adamkiem dzieje i zrezygnuje ze wspólnej kampanii przeciw złu. Ale może nie, przyda mu się nowy sojusznik w walce z Hell O Kitty i Diabolo 3 Big Grin
Jak pisze RedHawk - zwykły skok na kasę. 7 tys. EUR miesięcznie przez 5 lat za samo bycie posłem (nie musisz niczego robić) + 17 tys EUR dla współpracowników (rodziny/znajomych). Taka kasa zawsze się przyda, nawet dla kogoś, kto zgarnął 5 mln. $ za walkę życia.

Adamek może i ma swoje przekonania religijne, ale kompletnie nie ma predyspozycji do ich propagowania. W ogóle jest bardzo niekontaktowym człowiekiem.
Ewidentnie zobaczył okazję na łatwy hajs i chciał dorwać się do koryta. Powiedzmy sobie szczerze - w polskiej polityce żaden sportowiec jeszcze się nie sprawdził (Tomaszewski? Guzowska? Marczułajtis?)

____________________
Zapraszamy na rewię taniochy http://www.awarialaptopa.pl/serwis-laptopow/ zajrzyj!
Przekierowanie