Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najlepszy Polski bokser 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Proponuję małą ankietę , w wyniku której wyłonimy najlepszego Polskiego boksera 2011 roku.

Jeżeli chcielibyście oddać głos na boksera, którego nie ma w ankiecie, to piszcie. ^^
Brak tu Wilczewskiego, bardziej zasługuje na to by być w tym gronie niż choćby Wach czy Szpilka.
jak wiesz, jest tylko 10 miejsc w ankiecie -,-
No mała ta ankieta hehe.
@up
To była moja pierwsza myśl jak tu zajrzałem ;D Szkoda, że o Wilczewskim się nie zrobiło tak głośno jak o Proksie, po zdobyciu Mistrza Europy. Walki dawał Piotrek niesamowicie ekscytujące, a ja takie lubię, a że nie było Wilczewskiego to zagłosowałem na Wolaka ;p
Dla mnie w minionym roku bardzo podobał się Andrzej Fonfara. Wszystkie 5 wygranych przez ko i myślę, że coraz bliżej walki o mistrzostwo. Na tle takich bokserów jak Kostecki ( sówka miałem za niego wrzucić WilczewskiegoTongue) , czy Kołodziej wypadł świetne. Kawał dobrej pracy i jego nazwisko w LHW powoli zaczyna coś znaczyć ^^

PiotrusWiper

Bez wątpienia Mariusz Wach.
Kogo przepraszam pokonal Wach i Fonfara? Tak samo Szpila nokautowal bumow na wyjezdzie w stanach. Grzesiu Proksa wygral z klasowym przeciwnikiem u niego w domu i to przez TKO zdobywajac pas Mistrza Europy. Krzysiu Włodarczyk przegrywal na każdej karcie punktowej w walce z Greenem, tez klasowym rywalem i tez znokautowal przeciwnika u niego w domu broniąc jedyne MISTRZOSTWO ŚWIATA w boksie zawodowym w Polsce. Obiektywnie patrząc to tylko Paweł Wolak zasługuje na rywalizacje z tą 2 poniewaz walczyl jak lew, a nawet stado z zapuchnietym okiem i nie przegral. Nie wygral ale tanio skory nie sprzedal.
No jeżeli nie masz zielonego pojęcia kogo pokonał Wach i Fonfara , to masz tutaj linki do boxreca. Miłej lektury Wink
http://boxrec.com/list_bouts.php?cat=box..._id=358969 Fonfara
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer Wach

i nawiasem mówiąc. Uszanuj czyjś wybór stary....
Obrażamy się widzę. Nie no przepraszam. Wach pokonał McBride'a a ten przecież pokonał samego Tysona. Zwracam honor w takim razie ;] Andrzej też samych przyszłych zawodników Hall Of Fame pokonał. No i dziękuję za podrzucenie linku do BoxRec'a. Gdyby nie Ty, to dalej bym czytał o boksie w Fakcie. A teraz żarciki na bok. Żeby była jasność. Mam wspomniany szacunek do cudzego wyboru ale ankieta dotyczy najlepszego REPREZENTANTA Polski a więc chyba wygrane pojedynki mistrzowskie w efektownym stylu lepiej REPREZENTUJĄ nasz kraj niż piątkowe KO Fonfary na 42 letnim Spearmanie lub wymęczone KO Wacha na Gavernie. Nie widzę logicznego podważenia tej tezy ale jednocześnie powtarzam, że szanuję zdanie innych. Pozdrawiam ;]
Stron: 1 2
Przekierowanie