Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Najlepszy Polski bokser 2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Ale dlaczego ty próbujesz podważać czyjeś opinie? Ja nie mam zamiaru z tobą tutaj debatować, to jest ankieta. Jeżeli twoim zdaniem Proksa bardziej zasługuje na miano najlepszego Polaka na ringach, to proszę bardzo, zagłosuj.
Swoją drogą, to dziwi mnie, że jeszcze nikt nie oddał głosów na "Szpilę" Big Grin
co tam Szpilka;p Nikt na Adamka nie oddał głosu. Czyżby ludziom zaczęły się otwierać oczy;d?
Raczej nie, ale ciężko głosować na Adamka dlatego, że pokonał McBride'a i przegrał w fatalnym stylu z Kliczko, podczas gdy Włodarczyk obronił tytuł a Proksa i Wilczewski (którego tu nie ma niestety) zostali mistrzami Europy.
Jak dla mnie styl, w jakim Proksa rozprawił się z Sylvestrem i boks, jaki zaprezentował (siedzący na trybunach Abraham mocno się zdziwił) stawia go w czołówce polskich pięściarzy zeszłego roku. Na niego oddaję też swój głos.
Eh Proksa ze starcia z Sylvestrem to klasa sama w sobie... Fenomenalny był,wierzę żę wróci jeszcze w wielkim stylu i udowodni swoją wartość
Stron: 1 2
Przekierowanie