Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rankingi - Light Welterweight
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
(31-12-2014 04:39 PM)saliman1 napisał(a): [ -> ]Dał dobrą walkę, ale nie licząc tej z Herrerą (nie zgadzam się z werdyktem) to nie ma na koncie żadnego wartościowego zwycięstwa (jak na standardy top 20).

Frankie Gomez ma taka wygrana, ze jest wyzej niz Jose, ktory dal do bolu rowna walke z Twoim top3?
Zastanawia mnie tez brak Johna Moliny. Bardzo dobra walka z Matthysse, gdzie Lucas byl liczony chyba ze dwa razy. Dyskusyjna porazka z Sota, a mimo tego wciaz go brak nawet w top20?
Bmh
Numer13 Confused
Molina jest na 13 miejscu.
A co do Benavideza to rozumiem, że można się nie zgadzać, ale moim zdaniem nieznacznie, ale przegrał z Herrerą, a bokserów chociażby pokroju Parisa, którego pokonał Gomez (żaden wielki bokser, ale z jakimś rekordem i nazwiskiem) w rekordzie nie ma.
(31-12-2014 04:56 PM)saliman1 napisał(a): [ -> ]Molina jest na 13 miejscu.
A co do Benavideza to rozumiem, że można się nie zgadzać, ale moim zdaniem nieznacznie, ale przegrał z Herrerą, a bokserów chociażby pokroju Parisa, którego pokonał Gomez (żaden wielki bokser, ale z jakimś rekordem i nazwiskiem) w rekordzie nie ma.

Sorry, nie zauwazylem Moliny.Wink

Lubie Gomeza, ogladalem juz kilka jego walki i wroze mu tytul, lub chociaz reputacje kogos, kto moze namieszac na najwyzszym poziomie. Jednak nie dalbym go nad Jose za wygrana z Parisem, skoro Benavidez oficjalnie wygral z Herrera, a samo podjecie tej walki, znaczy dla mnie wiecej, niz zmasakrowania Parisa.
Masz prawo Saliman sie nie zgadzac z werdyktem w walce z Herrery, ale nie doszukiwalbym sie tu wielkiego skandalu za ktory mozna ukarac boksera, w tym przypadku Jose.
Dla mnie potyczka okolo remisowa z nieznacznym wskazaniem dla Herrery, jest znacznie lepsza w bokserskim CV, niz zbicie Parisa. Nie wiem dlaczego uznalem, ze wszyscy widza to podobnie do mnie?Tongue
1. Trojanowski 14 pkt [Cuenca (4), Cuenca (4), Obara (3), Indongo (porażka), Pontillas (0), Shakhaznaryan (3)]
1. Crawford 14 pkt [Postol (5), Molina Jr (3), Lundy (0), Jean (3), Dulorme (3)]
3. Burns 9 pkt [Figueroa (porażka), King (3), Di Rocco (3), Relikh (3)]
3. Broner 9 pkt [ Molina (3), Porter (inny limit), Allakhverdiev (3), Theophane (3)]
5. Figueroa 7 pkt pkt [Burns (4), DeMarco (3)]
6. Postol 5 pkt [ Matthysse (5), Giuriceo (0), Crawford (porażka)]
6. Indongo pkt 5 pkt [ AfrykanieKtórychNieZnam (0), Trojanowski (5)]
8. Matthysse 4 pkt [Provodnikov (4), Postol (porażka)]
9. Benavidez 3 pkt [ Santana (3), Sigueira (0), Paez Jr (0)]

Bardzo fajna kategoria do oceniania. Trojanowski nabił punkty za liczne walki. Przez chwilę myślałem czy Cuenca nie był wart (5) ale doszedłem do wniosku, że boksował zbyt rzadko i był za mały także dla innych (5) więc (4). Miło zaskoczył mnie Burns, który ciągle się liczy. Po Bronerze bokserzy albo z porażkami w ostatnim czasie, albo rzadko walczący.

Jestem otwarty na sugestie.
Jako że to Twój ranking, to może w przypadku tej samej liczby punktów wybieraj zawodników, którzy Twoim zdaniem są lepsi? Bo Burns nad Bronerem czy przegrany Trojanowski nad Crawfordem wyglądają dziwnie. Big Grin Z Cuencą jest taka ciekawa sytuacja, że za pierwszą walkę nawet (5) mu chyba można dać, ale za drugą (4) to max.
Gogo za porażki powinieneś wprowadzić punkty minusowe, bo Trojanowski po 1st round KO nad Crawfordem to trochę beka.
No nie jest nad nim tylko obok - obaj mają 1. Big Grin
Co mam poradzić na to, że Trojanowski wygrywał co się dało i przytrafił mu się taki super-punch.
Może faktycznie minusowe punkty za porażki miałyby sens Wink
Przemyślę
- Lundy na 100% to bokser za 3 pkt.
- Benavidez powinien dostać 3 pkt za Paeza, bo ten jeszcze nie był wtedy journeymanem, a w miarę solidnym średniakiem.

Pkt ujemne za porażki byłby ok.
1. Crawford 17 pkt [Postol (5), Molina Jr (3), Lundy (3), Jean (3), Dulorme (3)]
2. Trojanowski 14 pkt [Cuenca (4), Cuenca (4), Obara (3), Indongo (porażka), Pontillas (0), Shakhaznaryan (3)]
3. Burns 9 pkt [Figueroa (porażka), King (3), Di Rocco (3), Relikh (3)]
3. Broner 9 pkt [ Molina (3), Porter (inny limit), Allakhverdiev (3), Theophane (3)]
5. Figueroa 7 pkt pkt [Burns (4), DeMarco (3)]
6. Benavidez 6 pkt [ Santana (3), Sigueira (0), Paez Jr (3)]
7. Postol 5 pkt [ Matthysse (5), Giuriceo (0), Crawford (porażka)]
7. Indongo pkt 5 pkt [ AfrykanieKtórychNieZnam (0), Trojanowski (5)]
9. Matthysse 4 pkt [Provodnikov (4), Postol (porażka)]
Stron: 1 2 3
Przekierowanie