Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rankingi - Super Middleweight
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dlaczego ciągle w twoim rankingu nie Ramireza (moim zdaniem najlepszego Super Średniego) za wygrana nad Abrahamem i Vlasovem powinien dostać jakieś punkty
Zupełnie o nim zapomniałem Wink

1. Jack - 16 pkt [ Dirrel (4), Groves (4), Bute (4), DeGale (4)]
2. DeGale - 15 pkt [ Dirrel (4), Bute (4), Medina (3), Jack (4)]
3. Smith (Callum) - 12 pkt [ Fedosotv (0), Rebrasse (3), Fielding (3), Mohoumadi (3), Reynoso (0), Nemesapati (0), Blackledge (3)]
4. Ramirez - 10 pkt [Własow (poza limitem),Khatchikian (3), Edwards (3), Abraham (4)]
5. Abraham - 9 pkt [Smith (3), Stieglitz (3), Murray (3), Ramirez (porażka), Lihaug (0)]
6. Dirrel (Anthony) -6 pkt [ Jack (porażka), Rubio (3), Truax (3), Nemesapati (0)]
7. Groves - 6 pkt [Jack (porażka), Luisa (0), Brophy (0), Murray (3), Gutknecht (3)]
8. Dirrel (Andre) - 3 pkt [DeGale (porażka), Caparello (3)]

Własow byłby wart (3), ale walka toczona powyżej limitu, nie wiedziałem co z Edwardsem - kolo ma masę porażek, ale wszystko z dobrymi zawodnikami, a wygrał przed czasem z Jackiem w pierwszej rundzie więc zerem nie jest.
A może się mylę?
Edwards [3] zdecydowanie moim zdaniem
1. James DeGale
2. Gilberto Ramirez
3. Callum Smith
4. Badou Jack
5. George Groves
6. Anthony Dirrell
7. Saul Alvarez
8. Andre Dirrell
9. Fiodor Czudinow
10. Jose Uzcategui

11. Arthur Abraham
12. Chris Eubank Jr
13. Jesse Hart
14. Martin Murray
15. Felix Sturm
16. Avni Yildirim
17. Hadillah Mohoumadi
18. David Benavidez
19. Rogelio Medina
20. Tyron Zeuge
Ale się pomieszało. Miałem zamiar na 1 miejscu umieścić Grovesa, bo pokonał DeGale'a i ma w bilansie nieporównanie lepszych pokonanych rywali od Ramireza, ale... w takim układzie wyszło mi, że pozycja lidera należy się Badou Jackowi, który wygrał z Grovesem. Wprawdzie zwakował pas, ale dotąd nie stoczył jeszcze żadnej walki w półciężkiej, więc na razie klasyfikuję go w SMW.

1. Badou Jack
2. George Groves
3. James De Gale
4. Gilberto Ramirez
5. Callum Smith
6. Anthony Dirrell
7. Saul Alvarez
8. Andre Dirrell
9. Jose Uzcategui
10. Arthur Abraham

11. Chris Eubank Jr
12. Jesse Hart
13. Martin Murray
14. Fiodor Czudinow
15. Felix Sturm
16. David Benavidez
17. Avni Yildirim
18. Hadillah Mohoumadi
19. Tyron Zeuge
20. Rogelio Medina

Myślę, że przyszłość w tej wadze należy do Grovesa i Smitha, chyba że wszystkich pogodzi Benavidez.
1. Callum Smith
2. Gilberto Ramirez
3. Anthony Dirrell
4. Jose Uzcategui
5. George Groves
6. David Benavidez
7. Juergen Braehmer
8. Chris Eubank Jr
9. Jesse Hart
10. James De Gale
------------------------
11. Rocky Fielding
12. Fiodor Czudinow
13. Ronald Gavril
14. Peter Quillin
15. Caleb Plant
16. Nadjib Mohammedi
17. Arthur Abraham
18. Rohan Murdock
19. Roamer Angulo
20. Louis Toutin
1.Callum Smith
2. Gilberto Ramirez
3. George Groves
4.Jose Uzcategui
5.Benavidez
6. James De Gale
7. Anthonhy Dirrel
8. Chris Eubank Jr
9. Rocky Fielding
10. Jesse hart
------------------------
Miałem ogromny dylemat. 1.Callum Smith był uznawany za wielki talent. Jednak w zasadzie do ostatniego pojedynku nikogo istotnego nie pokonał .Wygrał turniej WBSS. W zasadzie w 2 pierwszych starciach nie mierzył się z zawodnikami z ścisłej czołówki. Jednak Skoglund to jest zawodnik szerokiej czołwki kategorii półciężkiej, Holzken wyskoczył znikąd. Jednak walką z Grovesem udowodnił swoją klasę. Zdominował zawodnika uznawanego przez wielu za numer jeden.
2.Gilberto Ramirez - zdominował w walce o pas Abrahama, od tego czasu nie pokonał nikogo znacząego. Jednak chłopak moim zdaniem ma ogromny potencjał .Jego starcie z Smithem było by prawdziwą wojną 50 na 50.
3.Groves - Ma dobre CV, na rozkładzie De Gale,Murray , Chudinov, Eubank, 2 przegrane ale świetne wojny z Frochem.Po porażce z Smithem jest 3 w tej kategorii.
4.Uzcategutchi - No zasłużył na 4 miejsce,

5.Mistrz świata pewnie wygrywający swoje batalie. Ale z lekka anonimowym Gavrillem strasznie się męczył(Gavril okazał się o wiele lepszy niż przypuszczano). Jednak pokazał charakter, przeboksował 12 rund, chłopak z ogromnym potencjałem, mistrz swiata.
6. Mimo niespodziewanej porażki z Trauxem i obniżeniem lotów nadal widzą go tutaj wysoko.
7. Bez większego komentarza.
8.W starciu z Grovesem pokazał się jako bokser jednowymiarowy. Zobaczymy co będzie dalej.
9.Też bez jakiegoś wielkiego komentarza, wydaje mi się , że zasłużył
10.Jesse Hart - jak wyżej.
Niższych pozycji nie przyznaję. Braehmer, w tej kateogorii wagowej stoczył jedną walkę z nikim specjalnym, może spisał się dobrze, ale na top 10 to za mało. Tymbardziej , że półciężkiej poległ z Cleverlym. Quillin niby nazwisko uznane, coś tam jeszcze próbuje, ale rozniósł go średnia Jacobs. Zresztą zwycięstwo na punkty z T love to za mał na topkę tymbardziej , że mamy tutaj naprawdę wielu solidnych bokserów. Jest jeszcze kilku bokserów: doświadczony Abraham , który pokonał Nielsena ( jednak przegrywa z każdym zawodnikiem z top 10) , wciąż nieobliczalny Gavril z chęcią bym zobaczył go z którymś z zawodników topki, Czudinov, który również może postraszyć czołówkę, Truax , który zaskoczył De Gale no i jeszcze nie sprawdzeni Murdock, Plant. Waga naprawdę jest bardzo mocna, więc zobaczymy jak to się potoczy.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie