Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Rankingi - Cruiserweight
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(20-09-2016 06:05 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Hugo, a ten Dorticos i Breidis za co tak wysoko? Big Grin
Obydwaj niepokonani, z bardzo wysokimi współczynnikami nokautów, posiadający półpaśce (WBC Silver lub interim WBA) i obydwaj z wartościowymi rywalami na rozkładzie (Fields i Kalenga w przypadku Kubańczyka, Charr i Durodola w przypadku Łotysza).
No ale kurde wyżej niż Głowacki (Huck + USS) , Drozd (jednak dobra forma przed kontuzją) i Bellew (zniszczenie groźnego Makabu w dwie rundy)? :>
1. Denis"Lebioda" Lebedev
2. Oleksandr Usyk
3. Krzysztof Głowacki
4. Tony Bellew
5. Grigory Drozd
6. Marco Huck
7. Murat Gassiev
8. Ilunga Makabu
9. Yunier Dorticos
10. Mairis Briedis

Drugi rząd(przypadkowa):

Diablo, Kudryashov, Kalenga, Chakhkiev, Cunningham, Mchunu, Noel Gevor

apropo Gevora, facet w ringu może zostać zadeptany, Big Grin
czy u was też mierzy tyle ile ja widzę?

wpiszcie w Google Noel Gevor
@Wietnam
Nawet ja bym go pokonał. Idę do McD robić masę, co by do Cruiser się załapać. Big Grin
No ja wiem czy byś go pokonał, w końcu nawet go na ringu nie widać, miałbyś wielkie
problemy z trafieniem go Wink Big Grin
Późne KO. Big Grin
(20-09-2016 08:22 PM)Wietnam napisał(a): [ -> ]apropo Gevora, facet w ringu może zostać zadeptany, Big Grin
czy u was też mierzy tyle ile ja widzę?

wpiszcie w Google Noel Gevor

Hahaha Big Grin Twardy gość. Zadeptałbym go butem a on po cruiser się jeszcze szwęda. Big Grin
No i kogo dacie teraz na lidera wagi cruiser? Bo ja ogłosiłem vacat. Nikt mi nie pasuje na króla.

Lebiediew - w dobrym stylu, ale jednak przegrał z Gassijewem
Gassijew - wygrał za mało wyraźnie, aby uważać go za króla kategorii po jednej wygranej walce mistrzowskiej
Bellew - wygrał efektownie 2 walki mistrzowskie, ale chyba z najlepszymi w tej wadze nie miał do czynienia
Briedis - ma bardzo ładną serię, ale nie jest mistrzem
Usyk - zasłużenie odebrał pas Głowackiemu, ale to jeszcze za mało na króla. Jak wygra w dobrym stylu z Mchunu 17 grudnia, to wtedy będzie już zasługiwał na 1 miejsce w tej kategorii
Faktycznie ciężko wskazać króla cruiser w tym momencie, ale że na swojej karcie miałem wczoraj zwycięstwo Lebiediewa to szedlbym w jego kierunku mimo wszystko. Sądzę, że jakby nie kombinacje z pasami, to jego łapka poszłaby w górę.

Mocnym pretendentem jest też Usyk, ale jak piszesz, trzeba tutaj czekać na walkę z Mchunu.
Moje Top 10 po wczorajszej gali.

1. Grigorij Drozd
2. Oleksandr Usyk/Krzysiek Glowacki
4. Murat Gassiev
5. Denis Levedev
6. Tony Bellew
7. Marco Huck
8. Mairis Briedis
9. Maksim Vlasov
10. Yunier Dorticos

Kandydatury do 10:
Włodarczyk, Makabu, Kudryashov, Cunningham, Shumenov
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie